poniedziałek, 4 kwietnia 2016

#8 MoW POWER RANKING

Podobny obraz
Kliknij >>Czytaj więcej<< aby przeczytać


Na wstępnie warto wyróżnić Lucasa Good'a jak i The Alliance, gdzie może następnym razem uda im się wystąpić w Power Rankingu

20. Jackson Cosmic - po świetnym początku, ten miesiąc nie był taki jakby Jackson mógłby sobie wymarzyć. Cosmic opadł z sił i w feudzie z Crane'm raczej zbiera solidny łomot. Ostatnio wyeliminował Adriana z Battle Royal o mistrzostwo wagi ciężkiej, lecz Psychol nie dał za wygraną i wyciągnął wroga z ringu. Ticking Time Bomb plasuje się na 20 pozycji.


19. Adrian Crane - Psychol zdecydowanie dominował nad Cosmiciem i siał zniszczenie wszędzie, gdzie się pojawił. Co prawda trafił do psychiatryka na 2 tygodnie, lecz to nie przeszkodziło mu wziąść udział w Battle Royal, które odbyło się na FD #51.


18. Bane - Mr. Zero Fear, Dark Luchador... Wziął udział w Fatal 4 Wayu o pas HC, jednak to on został poddany, i to podwójnie! Nie mniej jednak wciąż ma duże szanse aby zaistnieć w federacji.


17. Julie - The Boss od Masters of Wrestling wylądowała na 17 miejscu! Powracając na Hardline postawiła się przeciw Fabulous i z jednej strony Fallen Angel chcąc pomóc Ciri, jednak wynikło to klęską, gdyż aktualna mistrzyni div to wykorzystała wyrzucając w odpowiednim momencie Anti Divę. Julie zwyciężyła na ostatnim FightDown pojedynek o miano pretendentki do tytułu mistrzowskiego i to właśnie ona zmierzy się o jeden z najważniejszych tytułów w federacji na People's Manii, mimo swojej porażki na War Zone, daje z siebie jak najwięcej.


16. Suicide - powrót i jak na razie feud w którym raczej to on dominuje. Ostatnio Angel of Death został oszukany przez Cartera, ale nie oznacza to, że Irlandczyk w jakikolwiek sposób odpuści.


15. Victoria - Największy wróg Nicole Stoudemire. Victoria otrzymuje 15 miejsce w Power Rankingu! Ma ostatnio streak zwycięstw, ale czy na długo? Wygrała również na Hardline w pięknym stylu, nie wspominając o War Zone. Na FightDown wcieliła się w postać Former MoW Divas Champion - Mii. Brała udział w wielkim Brawl'u rzucając się na Nicole. Czy prawidłowo? 


14. Michael - dobry miesiąc w wykonaniu tego zawodnika. Pojawił się, wziął udział w Ladder Matchu i... wygrał go. Nikt się tego nie spodziewał, ale sam Cpt. Charisma zapowiedział, że będzie bronił swojego mistrzostwa co tydzień.


13. Justin Carrera - piwosz, który przeradza się powoli w alkoholika... Miejmy nadzieję, że Cowboy nie będzie przez to słabiej wyglądał w ringu i może zdobędzie już wkrótce jakieś mistrzostwo.
12. The Psychouse - Ostatnio w federacji posiadają sporą passe zwycięstw i niszczą każdą swoją przeciwniczkę na drodze. Mimo porażki Alice Blake na Hardline, to od tamtego czasu podniosły się i obecnie dominują w dywizji. Czy na długo? Posiadają wielką moc kręcenia w czyiś psychikach. Czy zakręci któraś z nich na Battle Royal'u o miano pretendentki na War Zone?


11. Shredder - pretendent do mistrzostwa interkontynentalnego na People's Manii zmierzy się z Jacobem Adamsem. Do tej pory całkiem dobrze wypadał w potyczkach z Eater of the Fear, zobaczymy jak będzie na ostatniej prostej do PM.

10. Fabulous - Była mistrzyni div posiadająca pas więcej niż 50 dni. Straciła pas na rzecz swojej byłej już przyjaciółki, jednak ma inny obecnie cel niż pas jakim jest Ciri. Mimo wszystko dzierży w obydwie strony. Ale czy jej to wyjdzie na korzyść? Jej nastawienie do fanów i do rywalek uległo zmianie, czyżby szykuje się prawdziwy rasowy Face Turn? Wygrała na War Zone z Julie, jednak przegrała z nią na zeszłym FightDown. Dostała również wyzwanie od swojego największego wroga o walkę na People's Manii, czy na War Zone się zgodzi?


9. Jacob Adams - IC Champion oraz Pożeracz Strachu. Marzec w jego wykonaniu był dobry, lecz bez fajerwerków. Możemy być jednak pewni, że Adams da z siebie wszystko!

8. Ciri - Rewolucjonistka, która jest najbardziej głodna tytułu jak i zniszczenia Fabulous. Wywalczyła również sobie tytuł divy miesiąca marzec, który można powiedzieć, że dobrze jej szedł. Na razie w tym tygodniu również przegrała w Triple Threat Match'u razem z Fab na FightDown z Julie. Jej feud z byłą mistrzynią się ciągle ciągnie. Mimo wszystko Nicole Stoudemire i jej nie ustępuje ani kroku. Ciri rzuciła wyzwanie swojemu największemu wrogu. Czy zobaczymy walkę na People's Manii między nią, a Fabulous? Na razie ich feud jest jednym z najciekawszych.


7. Thomas John - mistrz MoW... No właśnie, na jak długo? Czy utraci swoje złoto na People's Manii? Marzec był całkiem dobry w jego wykonaniu, lecz mógł być lepszy.

6. Patrix - Extreme Boy, The Tiger, zwycięzca Origin Matchu i Main Eventer PM... Czego chcieć więcej? A tak, mistrzostwa. Bo przecież ono jest stawką tej rywalizacji, która co prawda nie jest najwyższych lotów lecz pamiętajmy, jakim szacunkiem darzą się rywale.


5. Polish Warrior - jego rywalizacja z Sergio nabiera rozpędu, a sam feud jest jednym z najlepszych w dotychczasowej historii MoW. PW walczy w kratkę - raz mu idzie, raz nie ale zasługuje na to miejsce.


4. Fallen Angel - Dwukrotna, najdłuższa i obecna mistrzyni div! Fallen Angel zasłużyła sobie z pewnością na 4 miejscem gdyż odebrała swoje złoto od swojej byłej przyjaciółki Fabulous i obroniła go dwa dni później na Hardline. Zmierzy się również na największej gali roku z Julie, nie wiadomo na razie co i jak, czy będzie to walka bez stypulacji. Tylko czekać i wypatrywać sytuację z obecną mistrzynią div.


3. Baron Neighter - czas na 3. miejsce, które przypadło Baronowi Neighterowi. Patriot został na Hardline zaatakowany przez Alliance, ale gdyby nie oni Baron mógłby nawet zostać nowym mistrzem.


2. Viror - Divine Legend otrzymuje 2. miejsce w naszym rankingu, jednak on sam wie, że stać go nawet na miejsce pierwsze. Jego celem jest aktualnie MoW Heavyweight Championship, jednak odebranie go nie będzie należało do najłatwiejszych.

1. Matt Nawrot - to do niego należał marzec. Od chwili swojego powrotu nie został ani przypięty, ani poddany. Odnosi same zwycięstwa. Kiedyś przyjdzie jednak taki moment, gdzie straci mistrzostwo. Czy dojdzie do tego na People's Manii? Dowiemy się 17 kwietnia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Comments System

Disqus Shortname