czwartek, 7 kwietnia 2016

WAR ZONE #39


Kliknij >>Czytaj więcej<< aby przeczytać
Vivint Smart Home Arena (Salt Lake City)
__________


>>> Witamy już na WarZone, a tą tygodniówkę otwierają divy! A konkretniej to Ciri która skocznym krokiem zmierza w stronę kwadratowego pierścienia prosząc jednocześnie o mikrofon. Wskakuje na krawędź ringu i zdejmuje swoją kurtkę zarzucając ją i jednocześnie wydając z siebie klasycznie efektowny krzyk! Przechodzi przez liny i wzbija się na szczyt narożnika tylko po to aby rozkręcić publiczność i wykrzykuje "This is my house!" rzuca publiczności swoją firmową koszulkę i zaczyna mówić.


CIRI: W ostatni piątek rzuciłam wyzwanie, konkretnie to jednej manipulantce. Tak, chodzi mi tutaj o Fabulous. Nie zakończyłam rewolucji Div. Ona się dalej toczy i będzie dalej się ciągnąć. Niestety Fallen Angel wygrała tytuł po raz drugi cała rewolucja powróciła to stanu wejścia. Jednak nie na długo. Nie jestem tutaj dla przyjaźni. Jestem tutaj aby być najlepszą divą w federacji i dokonam tego niedługo. Fabulous, czy zawitasz nas swoją obecnością w tym o to ringu?>>> A o to była mistrzyni div Fabulous! Idzie pełna optymizmu w normalnym stroju do ringu witając się fanami. Na stage'u zaczyna taunt'ować "Fab! Fab! Fab!". Wchodzi po schodkach po czym zaczyna odpowiadać.
FABULOUS: Ohh Ciri. Ja rozumiem wszystko. Ale przypomnijmy sobie sytuację z Agony. Uniemożliwiłaś mi wygrania pasa mistrzowskiego.. Jednak, miesiąc temu kiedy Cię nie było wygrałam go jednocześnie zwalniając Mię. To była moja pora i zamierzam ją odzyskać.
CIRI: Oczywiście. Może być to Twój tydzień, możesz być divą miesiąca. Ale ja jestem divą dekady.
FABULOUS: Brawo! Poczekaj kochanie... Co Ty osiągnęłaś? W życiu nie osiągnęłaś tego co ja, więc przytkaj się i okaż mi trochę szacunku. Dobrze wiesz, że nie jestem łatwą przeciwniczką. Dobrze wiesz, że nie jest łatwo mnie pokonać.
CIRI: Nie wiem, ale mam zamiar przekonać się na People's Manii. Dobrze wiesz, sama się przekonałaś, że jestem dwa razy bardziej brutalna od Ciebie. Nie liczy się wytrzymałość Fabulous, tutaj liczą się umiejętności w tym miejscu w którym stoimy.
FABULOUS: Przypomnijmy sobie. Kto był pierwszą osobą, która się z Tobą zaprzyjaźniła kiedy tutaj przybyłaś?
CIRI: Wiesz, czasem kariera jest ważniejsza niż przyjaźnie. *heat* Nie jestem tutaj jak mówiłam dla przyjaźni albo innych pierdół. Jestem przyszłą Divas Champion.
FABULOUS: Czuje jakby ktoś mi wbił nóż w plecy. Rozwijałaś się przy mnie.
CIRI: Uczeń przerasta kiedyś mistrza. Nie obchodzi mnie to obecnie, co robiłaś dla mnie. To jest przeszłość. Kiedyś Cię wielbiłam, byłaś z jednej strony moją mentorką. Jednak to się zmieniło. Nie zamierzam powracać do tego, bo to była po prostu pomyłka. Jesteś taką samą cheaterk'ą jak Fallen. Niczym się nie różnicie.
FABULOUS: Przyznam. Twoja obecność w tej dywizji, była przełomem. I podkreślę słowo BYŁO. Od teraz to się zmieni.


CIRI: Słuchaj mnie słoneczko ostatni raz i uważnie. Twoja kariera na People's Manii się skończy. Zniszczę Cię Twoją własną bronią.
FABULOUS: Yeah? Udowodnisz mi to, Ty udowodnisz to mi, na People's Manii! *wielki pop*
>>> Panie stykają się czołami i przepychają ale nagle..
<Daniel Christopher theme>
DANIEL: Drogie panie. Jesteście jednymi z głównych twarzy dywizji, federacji.. Rozpoczęła się faktycznie ta rewolucja Div. Ja to doceniam. Kobiety w Masters of Wrestling nabrały znaczenia. Potwierdzam walkę na People's Manii. Jest to jeden z przebojów w historii. Odbył się na Agony Main Event z udziałem div.. Ale zaraz do tego wrócę. Odbyła się również walka pięciogwiazdkowa. Mowa tu o pojedynku Fabulous z Mią w I Quit Matchu. Pora toczyć dalej takie rzeczy, takie walki to już tradycja u nas. A warto zachowywać takie rzeczy. Na tegorocznej People's Manii.. Po raz drugi.. Odbędzie się Threeeee Stages of Heeeeell Match!!! *ogromny pop* Mogę powiedzieć tylko tyle. Ostatnią stypulacją w Three Stages of Hell Match'u będzie to Ladder Match. Powróćmy do przeszłości gdzie Ciri wdała się w walkę na Agony. Teraz przeżyjemy to ponownie, tym razem w jeden na jednego. Dwie pierwsze stypulacje będą ujawnione za jakiś czas. Ale to jeszcze nie koniec. W Ladder Matchu będziecie walczyć o walizkę, co jest oczywiste. W tej walizce będzie znajdować się kontrakt. Ale ten kontrakt... Będzie na cokolwiek chcecie. Możecie załatwić sobie walkę o pas mistrzowski w dowolnym czasie, możecie zwolnić kogo chcecie. Możecie zrobić co chcecie. To tyle ode mnie.
>>> Na arenie publiczność skanduje "Women's Wrestling!", jednak konwersacja pomiędzy paniami się nie skończyła.
FABULOUS: W każdy pojedynek wkładam serce, jednak w ten włożę swoje życie.
CIRI: Nie będziesz miała co włożyć do tego serca, gdyż będziesz martwa od tam tego czasu, a ja Ci to zagwarantuje.
FABULOUS: Nie możesz mną kontrolować, nie wejdziesz w moją psychikę i nie zniszczysz mnie.. Ani psychicznie, ani fizycznie. Jestem Fabulous, a takie kobiety jak ja walczą do końca.
CIRI: Jesteś tego pewna? Takie kobiety jak Ty są słabe, takie kobiety jak ja walczą do ostatniej kropli krwi.
FABULOUS: Powiedz mi za kogo Ty się uważasz?
CIRI: Straciłam przyjaciółkę, której nigdy nie miałam.
FABULOUS: Odpowiedz mi na pytanie. Dla mnie jesteś tylko nic znaczącą, nie niewartą dz**ką!
>>> Ciri rzuca się na Fabulous i okłada ją Punchami, a następnie szarpie za włosy i wyrzuca za ring. Następnie ją podnosi i uderza kilkukrotnie o metalowy słupek. Nagle skład sędziowski wbiega na arenę i rozdziela divy. Ciri szarpie się z sędziami, a nagle Fabulous się wyrywa i uderza kolanem o nos Brytyjki, a następnie odpycha sędziów i wyrzuca za stół komentatorski Anti Divę! Również za niego wskakuje i okłada ją jak najbardziej może! Sędziowie znów rozdzielają nieprzyjaciółki, jednak na marne, bo Ciri rzuca się na Fab i sędziów! Fabulous odkopuje od siebie Ciri i z rozpędu wbija w nią Spear'em prosto w barykady które rozbija! Bez opamiętania Ciri i Fabulous okładają się jak najbardziej mogą! Nagle kolejny skład tym razem ochroniarzy wbiega na arenę i rozdzielają divy. Ciri ma rozdartą kurtkę, a Fabulous koszulkę. Ochroniarze wynoszą na rękach Brytyjkę, jednak nadal ta się szarpie im, aż przy Stage'u ją puszczają i obydwie wykrzykują do siebie wyzwiska... Oj, szykuje się nam naprawdę dobry pojedynek na People's Manii!


__________

Jeszcze dzisiaj na WarZone!
__________
KELLAN ANDERSON vs TOMMY BROWN /w Kevsy
<CFO$ - Shoot for the Stars>
>>> Selfie Guy wraz ze swoim towarzyszem, Kevsy'm, wychodzi na rampę.
<Killswitch Engage - This Fire Burns>
>>> Czas na rywala Tommy'ego. To ważący 120 kilogramów Kellan Anderson! Big Dog wychodzi z publiczności, staje na narożniku i tauntuje.
<Gong!>
Od razu klincz, który jednak szybko zostaje przerwany. Anderson błyskawicznie przechodzi do ataku wymierzając Brownowi ciosy kolanem i pięściami. Irish whip na liny i Samoan Drop! 1..... kick-out. Kellan jest niezadowolony, podnosi rywala i wbija go w narożnik i tam częstuje mocnymi kopnięciami w brzuch. Sędzia upomina Kellana, a ten na chwilę odpuszcza, tylko po to by chwycić Browna i oprzeć o liny. The Powerhouse atakuje go Chopem w klatkę piersiową. Tommy z bólem odskakuje, a tymczasem Anderson rzuca go o liny. Brown zamiast się odbić, błyskawicznie ucieka z ringu. The Powerhouse wychodzi tuż za nim i atakuje go od tyłu Back Clotheslinem. Zawodnicy są już przy barykadzie i to Kellan uderza głową Browna o bandę. To musiało boleć. Następnie wymierza Chop. Ale Tommy w końcu się budzi i również wymierza Chop. To Kellan jednak uderza Tommy nogą prosto w brzuch i wrzuca zaraz do ringu a po tym wykonuje Superman Punch dla Kevsy'ego który jest obecny obok ringu. Wchodzi na apron, ale Tommy sprytnie wyrzuca go poza ring Dropkickiem. Brown odbija się od lin i próbuje wykonać Suicide Dive... ale The Powerhouse przy apronie znienacka wymierza solidny punch dla Browna. Co za kontra. Kellan wchodzi do ringu i zaczyna  obijać leżącego Browna. Podnosi go chwytając za włosy i wykonuje Suplex. Tommy zwija się z bólu i doczołguje do narożnika. Anderson do niego podchodzi, ale Brown nagle wymierza kopnięcie i to on wrzuca Kellana w narożnik. Tam częstuje go kopnięciami, ale interweniuje sędzia. Tommy wykręca ramię The Powerhouse i wrzuca go w uprzeciwległy narożnik. Rozbieg i Corner Clothesline... nie kopnięcie od Browna, który wychodzi na trzecią linę, Diving Double Axe Handle... Superman Punch! Do tego błyskawiczne End of Life (Package Piledriver)! 1.....2.....3!
ZWYCIĘZCA: Kellan Anderson


Jednostronna walka, zwycięzca był znany praktycznie od początku... Kevsy wchodzi do ringu aby sprawdzić, co z jego kompanem. The Powerhouse nie oszczęda również i jego... Gut Kick, po którym Powerbomb Lungblower! Anderson żegna się z Prelievers.
__________
>>> Na titantronie pojawia się Jacob Adams, który znajduje się w mrocznym pokoju.
ADAMS: Na People's Manii ponownie kontuzjuję Shreddera, jego czas się kończy. Zniszczę go w jego stypulacji, Shreddera czas już się kończy, na People's Manii stanie po raz ostatni w ringu Masters of Wrestling i ja o to zadbam. Nikt nie będzie w stanie powstrzymać mnie... Będę się karmić waszym strachem i krwią waszego superbohatera... Shredder polegnie jak wszyscy pozostali superbohaterowie... Fallen Angel znów zostanie z niczym... Może w końcu zrozumie, że popełnia błędy w wybieraniu sobie chłopaków... Shredder po People's Manii będzie musiał zakończyć karierę, tak go zniszczę...


>>> Drzwi do pokoju się otwierają i wpada tam Shredder.
Shredder wchodzi w Jacoba potężnym Clothesline'm powalając go, następnie wymierza mu serię uderzeń prosto w czaszkę. Widać ogromne zdenerwowanie na twarzy Shreddera, Adams odpycha od siebie rywala i zaczyna wymierzać mu kilka chopów i Punch prosto w nos. Shredder zostaje zamroczony a Jabob chwyta go pod Deadly Edition (Rock Bootom), jednak Rap God to kontruje i wyprowadza Irish Whip wprost w ścianę, przez którą Adams przelatuje robiąc sporą dziurę. Shredder rusza za ciosem, podnosi go i wynosi pod PayDay (AA), jednak nic z tego ponieważ Eater of Worlds to kontruje i wyprowadza potężne DDT wprost na betonową podłogę. Podnosi sobie Shreddera prowadząc go do skrzynek ze sprzętem i uderza o nie kilkanaście razy głową oponenta. Rap God po chwili zaczyna wyprowadzać serię łokci prosto w brzuch by się uwolnić od Adamsa, chce wyprowadzić Irish Whip prosto w automat z Colą jednak przybiega 6 sędziów, którzy rozdzielają Shreddera i Adamsa. Oboje patrzą sobie w oczy i widać na ich twarzach nienawiść do siebie, Rap God próbuje się wyrwać jednak mu się to nie udaje.
__________

No proszę! Nelly jest pierwszą osobą którą trafia pierwszy raz w historii do MoW Hall of Fame! Pierwsza w historii i dwukrotna mistrzyni div, nie zapominając również o Suticase Winner 2015! Jest to kolejny przełom w dywizji div. Nelly jest pierwszą divą w MoW. Nelly 24 kwietnia wygrała po raz pierwszy tytuł mistrzowski wtedy jeszcze kobiet. Zaś 7 lipca Nelly wykorzystała walizkę i wygrała po raz drugi mistrzostwo kobiet! O to kilka słów na temat Nelly od innych div.
FALLEN: Jest to niesamowite przeżycie dla nas, jak i dla samej Nelly. To ona nas reprezentuje w dniu dzisiejszym i jest pierwszą osobą która trafia do Hall of Fame ever! Dziś posiadam po niej tytuł i mogę być dumna.
CIRI: Nelly jest badass. Wiesz, w końcu to ona wygrała pierwsza jeden z głównych pasów mistrzowski. This is cool, really. Można z niej brać przykład, osobiście śledziłam jej wyczyny w telewizji i byłam pod wrażeniem co kobiety mogą zrobić w ringu! Zasłużyła na to.
FABULOUS: Jeju, jestem tak bardzo podekscytowana! Pamiętam ten moment, kiedy byłam z nią w ringu, czy to Tag Team czy to Singles Match. Było to niesamowite uczucie, mam nadzieję, że Nelly jeszcze nie raz pokaże nam swoją determinację w ringu.
SiSi: Nelly jest przykładem dla nowych div Masters of Wrestling, również i dla mnie. Będę szła w jej ślady i mistrzowskie i również te w ringu. Szanuję Hall of Fame zasłużone w 100%.
__________
PAUL NOWACK vs JUSTIN CARRERA
>>> Czas na kolejną walkę eliminacyjną do Feast or Fired Matchu, do którego dostali się już Kellan Anderson oraz Jake Young. Zostało jeszcze 6. miejsc, kto dzisiaj dostanie się do kick-offu People's Manii?>>> Jako pierwszy do ringu idzie Paul Nowack. Jest bardzo skupiony, ale nie jest raczej faworytem tej walki. Faworytem tej walki jest...
<CFO$ - Game Up>
>>> ... Justin Carrera! Ten wychodzi na stage z niczym innym jak butelką piwa. Wypija ją do pełna, po czym wchodzi do kwadratowego pierścienia.
<Gong!>
Paul ze złością rusza na Justina, jednak ten robi Shoulder Block. Nowack jednak nie upadł, ale wyprowadził mocny European Uppercut. Irish whip na liny i próba Clothesline, ale Carrera unika i wykonuje Dropkick. Paul ląduje w narożniku, a Cowboy rusza na niego z Body Avalanche, po którym jeszcze Powerslam! 1..... kick-out. Piwosz podnosi swojego rywala ale ten aplikuje mu Knee Lift. Odbicie od lin i próba Big Boot, ale Carrera unika i wyprowadza Roll-up, 1.....2.. również kick-out. Paul wykonuje Gut Kick, po którym jeszcze Hangman's Neckbreaker! Odbicie od lin i Knee Drop, po którym kolejny pin, 1..... kick-out. Nowack od razu przechodzi do Boston Crabu, Justin niewiarygodnie cierpi ale po kilkunastu sekundach męczarni udaje mu się doczołgać do lin. Novack natychmiastowo puszcza Justina, robi rozbiego, odbija się od lin, ale Carrera kontruje wykonując Give Beer (Pop Up Powerbomb). Novack ciężko oddycha, Carrera przygotowuje się do rozbiegu i wymachuje ręką, Paul powoli wstaje i inkasuje od piwosza Michelob Ultra (Clothesline from Hell). Pin, 1.....2.....3!
ZWYCIĘZCA: Justin Carrera


A więc jednak to Carrera odnosi kolejne zwycięstwo i kwalifikuje się do walki na People's Manii. Paul Novack jest jeszcze ogłuszony, Carrera podchodzi do niego, kładzie noge na klatce piersiowej przeciwnika i podnosi rękę w geście zwycięstwa po czym wychodzi z ringu po browarka i opuszcza arenę.
__________


>>> Do ringu zmierza COO Sergio Stoudemire, widać po nim, że jest dosyć wkurzony. Publiczność wita go sporym heatem, wchodzi do ringu i bierze mikrofon, więc posłuchajmy co ma takiego do powiedzenia.
SERGIO: Tydzień temu przystałem na warunki Polish Warriora, ponieważ one nie zostaną spełnione. To ja wygram na People's Manii i to on opuści federację. Jednak adrenalina go za bardzo poniosła, a ja ataku na swoją osobę nie będę puszczać płazem. Zachowanie tej szmaty było karygodne, zaskoczył mnie a dzisiaj poniesie za to odpowiednią karę. Podczas dzisiejszego Co-Main Eventu zrozumie dlaczego nie podnosi się ręki na taką osobę jak ja.. W dzisiejszym main evencie zawalczy w walce jeden na jeden z Evanem Tylerem. Miłego show.
>>> Sergio przy swoim theme opuszcza arenę.


__________
AMANDA KEITH vs. NATTIE – SINGLES MATCH
>>> Przenosimy się na arenie, na której aktualnie gra theme song Victorii, która siedzi w loży komentatorskiej, a swoje nogi ma założone na stole… Wita się z komentatorami i będzie przyglądać się pojedynkowi z bliska…>>> Pierwszą uczestniczką starcia jest Amanda, która pewnie podąża do ringu ignorując fanów… Dosyć arogancko się zachowuje, publiczność na takie zachowanie reaguje oczywiście negatywnie, jednak jej to nie przeszkadza, wchodzi do kwadratowego pierścienia i macha stamtąd do Victorii.
>>> A oto i jej przeciwniczka, która ciepło zostaje przywitana przez publiczność! Wita się z nimi przytulając się z tymi, którzy są najbliżej ringu i rampy. Wchodzi uśmiechnięta do ringu i kiwa głową, Keith zaczyna się z niej śmiać, ale ona nic sobie z tego nie robi i ustawia się w swoim narożniku… Panie zataczają koło, a sędzia rozpoczyna to starcie…
<Gong!>
Nattie w niespodziewanym momencie inicjuje zwarcie, Amanda na początku je przegrywa, jednak szybko przechodzi za plecy rywalki i przyciska jej brzuch, Nattie rozrywa uścisk i mamy ponowne zwarcie, które siłowo wygrywa też ona… Przepycha Keith do narożnika, a następnie odsuwa się i nakręca… Mamy rozbieg, Running Corner Splash nie trafiony! Amanda go unika i szybki roll-up z użyciem lin!! Sędzia nie rozpoczyna liczenia, bo wszystko widział, zaczyna mieć pretensje do Amandy za to co zrobiła, ale ona go ignoruje i podnosi przeciwniczkę, ta się uwalnia i wyprowadza serię punchy w brzuch, a następnie bierze rozbieg, odbija się od lin, ale nadziewa się na kolano od Amandy… Keith zaczyna „popisówkę” i szydzi sobie z rywalki… Mamy Hair Pull Whip! Amanda rozkłada ręcę i spogląda w stronę Victorii, która ironicznie się uśmiecha i bije brawo. Keith chce podejść do rywalki, ale zostaje podcięta! Nattie atakuje okładając ją licznymi atakami w głowę… W końcu odpuszcza, Amanda siedzi na macie, a ona wykonuje Low Dropkick, po którym wchodzi na liny i dokłada Moonsault! Cóż za przepiękna akcja! I jaka błyskawiczna… Przypięcie….1….2…. Kick out! Amanda się nie poddaje, zostaje uwięziona w Side Headlocku, ale to dla niej zamało, ona jest doświadczona w tych sprawach, sprawnie się podnosi, a następnie wykonuje Elbow, który powoduje, że Nattie odpuszcza… Mamy jeszcze Chop! Amanda zaczyna się śmiać, a jej przeciwniczka od razu wykonuje jej Jawbreaker!! To nie koniec… Mamy jeszcze Neckbreaker.. A może i nie? Amanda odpycha rywalkę, aby następnie wykonać… Discus Back Elbow!!! To musiało ją zaboleć… Przypięcie…….1…..2….. Kick out i tym razem! Amanda łapie się za głowę, ale wie, że w ten sposób nie zakończy pojedynku… A może jednak… Wchodzi na krawędź ringu i będzie chciała wejść na narożnik, ale Victoria wstaje i zaczyna się z nią kłócić! Sytuację tą wykorzystuje Nattie, która bierze rozbieg i wykonuje Dropkick dla odwróconej Amandy, a ta wypada poza ring uderzając jeszcze głową o stół komentatorski!!! To musiało zaboleć… Victoria stoi nad Keith i zaczyna coś do mniej mówić, sędzia każe jej się odsunąć, pojawia się tam Nattie, która chce podnieść Amande, jednak ta w porę kontruje.. Mamy Spinning Kick w nogę… Nattie na kolanach, sędzia w tym czasie rozpoczyna liczenie…..1……..2…….3…….4…. Nattie powoli wstaje, a Amanda bierze rozbieg, ale nadziewa się na Shoulder Block Nattie! Publiczność skanduje „Let’s go Nattie”, a ta tym faktem ucieszona odsuwa się trochę, by to tym razem wziąć rozbieg… Victoria przygląda się całej sytuacji.. Amanda powoli wstaje, odwraca się……5…….6…… a Nattie rozpędza się i wykonuje dla niej Running Superkick!!! Ale nie!! Nattie trafia w Victorię, ponieważ Amanda się schyla! Nie może w to uwierzyć i łapie się za głowę, próbuje jeszcze przepraszać Victorię, ale Amanda od razu na nią rusza i mamy Amasweep (Legsweep) poza ringiem!!! ……7…….8…… Keith szybko podnosi rywalkę i wrzuca ją do ringu, sama zaś od razu wchodzi na narożnik, a po chwili wykonuje piękny i efektowny Keith Magic Splash (Sparkle Splash)!!! Przypięcie….1…….2………3!!!
ZWYCIĘŻCZYNI: Amanda Keith


>>> A więc to jednak Amanda wychodzi zwycięsko.. Było już naprawdę blisko niektórymi momentami, ale Keith daje sobie radę i mimo to udaje jej się dzisiaj zwyciężyć! Zwycięstwo świętuje po środku ringu, wznosi ręce do góry, a publiczność strasznie na nią buczy… Jednak to nie trwa długo ponieważ w ringu pojawia się Victoria!!! Black Widow rzuca się na przeciwniczkę Lou Thesz Pressem i zaczyna ją okładać! Amanda także próbuje coś zrobić, panie szarpią się jak mogą, raz jedna, a raz druga, w końcu Keith zrzuca z siebie napastniczkę, chce wstać, ale ta bierze rozbieg i wykonuje Victoria’s Secret (Shinning Wizard), ale Amanda się schyla i Victoria nie trafia! Obie panie wstają i to Keith inkasuje przeciwniczce potężnego Running Big Boota! Zaciera jeszcze ręce, a następnie wchodzi na narożnik, szykuje się do Keith Magic Splasha (Sparkle Splasha), ale Victoria to widzi i rzuca się na liny powodując, że Amanda upada z narożnika! Victoria wykorzystuje okazje i widząć, że Keith siedzi na trzeciej linie, pomaga jej wstać, a następnie wykonuje Huricanrane z narożnika i to z trzeciej liny!!! WOW! Cóż za efektowna akcja… Victoria tantuje rywalkę i czeka aż ta wstanie, jednak ktoś chyba chce pokrzyżować jej plany…>>>To żona prezesa MoW Sergia – Nicole!!! Szefowa ma ze sobą mikrofon i wchodzi na stage śmiejąc się do fanów, którzy reagują negatywnie na jej widok. Zabiera po chwili głos:
NICOLE: Victoria… Możesz mi odpowiedzieć na jedno pytanie?... Dlaczego wszędzie się wpychasz i nie pozwalasz innym nacieszyć się zwycięstwem? *heat* Co Amanda takiego Ci zrobiła?
>>> Victoria bierze mikrofon i od razu odpowiada:
VICTORIA: Chyba już zapomniałaś co zrobiła też tobie…
NICOLE: Zamilcz! To ja tu jestem szefową i to ja ustalam reguły tej gry… Ty nic tutaj nie znaczysz i nigdy nie będziesz znaczyć. Myślisz, że przez takie zachowanie dostaniesz walkę na People’s Manii? Chyba ci się coś pomyliło. Postępuj tak dalej, a nigdy nie wystąpisz na żadnym PPV Masters of Wrestling! *heat*
VICTORIA: Do rzeczy Nicole, do rzeczy… *cheer* Po co tutaj przyszłaś? Znowu się będziesz chwalić? A może jak zwykle – żalić? *cheer*
NICOLE: Victoria, mówię Ci poważnie… Nie przeginaj, bo wystarczy moje jedno słowo, a już nigdy nie znajdziesz pracy w tym zawodzie… *heat* Dobrze, przechodząc do sedna… Mam dla Ciebie Victoria kuszącą propozycję… W sumie nie propozycje, a raczej rozkaz… *heat* Na najbliższym FightDown zmierzysz się w walce z… Amandą Keith! *heat* Każdy musi zasłużyć, by zwalczyć na największej scenie z największych… Jednak wiedz jedno, jeżeli przegrasz ten pojedynek to na niej nie zawalczysz! Nie będzie cię na People’s Mani! Nie będzie Victorii!! Hahaha!!! *ogromny heat*


VICTORIA: A jeżeli wygram?
NICOLE: *ponownie wybucha śmiechem, cały czas śmiejąc się mówi:* Ty?! Wygrasz?! Haha! Nie rozśmieszaj mnie bardziej nawet! Nie ma takiej opcji, rozumiesz?
VICTORIA: Ale co wtedy, gdybym wygrała?
NICOLE: No dobrze, powiedzmy, że wtedy będziesz mogła wybrać sobie walk razem ze swoją przeciwniczką na Peoples Manie…
VICTORIA: A jaki jest haczyk?
NICOLE: Żaden, dziś mam wyjątkowo dobry nastrój, więc dlaczego nie? Chociaż i tak wiemy, że to się nie stanie, ale mogę tak powiedzieć, mam taki kaprys… *Nicole udaje się w stronę ringu* Dlatego życzę Ci powodzenia, bo ci się przyda… *wchodzi do niego między linami* Jeżeli będziesz dla mnie miła to ja będę i dla Ciebie. Jeżeli okażesz mi szacunek, to ja ten szacunek okaże Tobie… Jeżeli będziesz lojalna to nagrodzę Cię wszystkim, czym będziesz chciała… *Chanty „WHAT?!” na arenie* Tak jest Victoria… To jak? Zgoda? *Nicole podaje rękę Victorii*
>>> Na twarzy Victorii nagle pojawia się zdziwienie, tego na pewno się nie spodziewała, czemu Nicole tak zmieniła zdanie? Publiczność też jest zdziwiona, jednak mimo to skanduje „NO NO NO!”… Victoria chwilę się zastanawia, czy ulegnie? Cały czas ta sama twarz… Aż nagle uśmiecha się i pochyla głowę w bok i zaczyna… Skakać do okoła Nicole?! Robi jeszcze dwa koła i wychodzi z ringu odchodząc na zaplecze w tym samym stylu przy swojej muzyce… Czyli chyba nici z propozycji szefowej… Czy to się Victorii opłaci? Przekonamy się w piątek.

Ten pojedynek ujrzymy na FightDown w najbliższy piątek!
__________
BARON NEIGHTER vs SUICIDE>>> Przed nami kolejna walka tego wieczoru, a na rampę wychodzi Baron Neighter w towarzystwie swojego menedżera Lewisa Hewitta. W drodze do kwadratowego pierścienia krzyczy "WE THE PEOPLE!", po czym wbiega do niego.>>> Oto Suicide! Angel of Death kieruje się z heatem w tle do ringu, widać po nim pełną gotowość do walki.


<Gong!>
Obaj panowie wchodzą w zwarcie, które wygrywa Suicide poprzez rzucenie do narożnika Barona Neightera. Wymierza mu momentalnie pięści w głowę, ale Neighter wkracza ze swoimi Punchami w samoobronie. Great White jednak atakuje dalej gasząc rywala Knee Liftem. Baron zostaje rzucony na środek ringu na pozycję siedzącą, a Suicide dorzuca od siebie Basement Dropkick. Pin... 1... kick-out. W tym momencie Neighter zostaje wyniesiony pod Vertical Suplex... Suicide trzyma w powietrzu rywala tak jeszcze z dwadzieścia sekund, po czym uderza nim o matę. Pokaz siły ze strony Anioła Śmierci. Jednak nie poprzestaje na tym, tylko wynosi ponownie Neightera. Podrzuca go i mamy Pop-up Gutbuster. Pin... 1... 2... kick-out. Męczenia przeciwnika ciąg dalszy. Angel of Death kontynuuje ofensywę wymierzając Baronowi Neighterowi Double Underhook Knee Strikes... jeden, drugi, trzeci, przy piętnastu skończył. Znowu przypina... 1... 2... kick-out. Neighter musiał to nieźle odczuć. Mamy totalną dominację Suicide'a w tej walce, który nie chce poprzestać w ataku. Puszcza Patriotę przez liny, ale ten na nich się zatrzymuje. Suicide wkurzony leci na niego, ale górna lina zostaje naciągnięta i Angel of Death wypada z kwadratowego pierścienia. To moment dla Amerykanina, żeby przejąć inicjatywę w tym starciu. Rozpędza się w polu walki i wykonuje Diving Springboard Crossbody poza ring! Wow! Do tego trafia w Suicide'a. Sędzia wylicza obu zawodników... 1... 2... 3... 4... Great White zostaje wrzucony z powrotem, a Baron przypina... 1... 2... kick-out. To jeszcze nie koniec. Neighter wstaje i zaczyna okopywać Anioła Śmierci w stronę narożnika. Ustawia się zaraz w przeciwległym z krzykiem "We The People!" i wykonuje na Suicide Corner Slingshot Splash! Trafia! Pin... 1... 2... kick-out! Teraz Neighter wyciąga swojego oponenta na środek ringu z zamiarem zaaplikowania mu Must Give Up (Ankle Lock), ale Great White ucieka z próby ulokowania sprytnie odkopując Barona na liny. Zaraz potem ten ostatni biegnie, ale nadziewa się na potężny Tilt-a-Whirl Slam. Znowu Suicide rozdaje karty w tej walce. Wielki Biały wskazuje powoli na koniec pojedynku. Ustawia się w narożniku i uderza się po klatce piersiowej dosyć agresywnie przymierzając pod Destroyer (Brogue Kick).


 Mierzy, lecz gdy Baron Neighter wstaje, robi sprytny unik i zapina Must Give Up (Ankle Lock) Suicide'owi. Great White porządnie cierpi i nie widzi póki co drogi ucieczki. Czy odklepie? Zaczyna jednak powoli siłą rąk czołgać się do dolnej liny i dociera po pewnym czasie. Arbiter zmuszony jest zacząć liczenie dyskwalifikacyjne, gdy Baron próbuje siłą wyciągnąć Suicide'a na środek ringu... 1... 2... 3... 4... Neighter odpuszcza. Angel of Death zmuszony jest odpocząć, a gdy się odwraca, Patriota chce go zaskoczyć The Book of Neighter (The Book of Ezekiel), ale mamy kontrę w postaci DDT! Pin... 1... 2... kick-out. Obaj leżą na deskach. Widać wyraźne zmęczenie po ich twarzach. Powoli się podnoszą i zaczynają tłuc się Punch za Punch. Gdy Neighter zadaje cios, słychać głośne "Yeah" w przeciwieństwie do jego przeciwnika. W końcu Suicide przejmuje inicjatywę w tej bijatyce. Pcha na liny Neightera, a ten znowu się zatrzymuje i broni się łokciem w twarz, po czym dorzuca Springboard Bulldog! Angel of Death leży, a Baron Neighter dorzuca od siebie Stay Strong (Walls of Jericho). Akcja zostaje zapięta, a Great White próbuje czołgać się w bezpieczne miejsce, lecz nadaremno, bo zostaje wyciągnięty na środek. Czy to już koniec!?
<Chris Roode Theme>
>>> To Alliance! Co oni tu robią!? Biegną do kwadratowego pierścienia, podczas gdy Neighter trzyma Suicide'a w Stay Strong... i atakują tego, który był na wygranej pozycji!
ZWYCIĘZCA: Baron Neighter przez DQ
Ivanow i Chris Roode okopują Barona Neightera, a Suicide regeneruje siły. Przewaga jest tu widoczna wyraźnie u mistrzów tag teamów, którzy mają na pieńku z Amerykaninem-Patriotą. Great White po chwili dołącza do ataku. Mistrzowie tag team ustawiają Neightera, by został wymierzony Destroyer (Brogue Kick)...>>> Momencik! To Zack Carter i Drizard, którzy nie mogli patrzeć na to, co się dzieje w kwadratowym pierścieniu i wbiegają na pomoc Neighterowi. Alliance i Suicide zmuszeni do ucieczki... Nagle na titantronie pojawia się Daniel Christopher...
DANIEL: Panowie, nie bądźcie tacy porywczy. Chcecie walczyć to zróbcie tak, ale w cywilizowany sposób... dlatego zarządzam 6-Man Tag Team Match: Mistrzowie Tag Team Chris Roode i Ivanow oraz Suicide *heat* kontra Baron Neighter, Zack Carter i Drizard *cheer*! Walka rozpocznie się... no właśnie... teraz! *spory cheer*
__________
CHRIS ROODE, IVANOW & SUICIDE vs ZACK CARTER, DRIZARD & BARON NEIGHTER - 6-Man Tag Team Match
<Gong!>
Jesteśmy po przerwie reklamowej, właśnie wybił gong do walki, a w ringu rozpoczynają Chris Roode i Drizard. Ten pierwszy proponuje zwarcie, ale Driz zaskakuje go kopnięciem w brzuch, po którym wyprowadza Neckbreaker. Pin... nawet nie było jednego klepnięcia w matę. Driz zakłada Side Headlock w parterze, ale Roode szybko wstaje i przepycha go na liny. Irish Whip i mamy próbę Shoulder Blocku z obu stron walki, ale żaden z zawodników nie pada na matę. Obaj ponownie rozpędzają się z lin, lecz nie padają ponownie. Kolejny rozbieg, tyle że teraz Roode się kładzie i wykonuje Leapfrog, lecz zostaje przechwycony przez Drizarda i skierowany do narożnika swoich kumpli. Zmiana z Zackiem Carterem, który zaczyna wymierzać serię dziesięciu Uppercutów w cornerze Australijczykowi. Chris pada na deski, a Zack chce mu wymierzyć Shaked (Giant Swing), ale zostaje odkopany i dochodzi do zmiany z Ivanowem. Rosjanin już czeka na atak ze strony Cartera, który wymierza mu Uppercut za Uppercutem, ale nie robi to na drugiej połowie mistrzów tag teamów żadnego wrażenia, po czym Ivanow przy trzecim rozbiegu z próbą Uppercutu Cartera łapie go pod Bodyslam! Następuje zmiana ról w tym 6-Man Tag Team Matchu. Ivanow dorzuca jeszcze Running Elbow Drop. Przypina... 1... 2... kick-out. Podnosi teraz Cartera i wymierza mu masywny Samoan Drop, po którym zmienia się z Suicide'em. Angel of Death wypoczął już po starciu 1 na 1 z Neighterem. Zaczyna się okopywanie w narożniku Zacka na zmianę. W końcu Suicide rozpędza się i wymierza Turnbuckle Dropkick dla Szwajcara, który w obecnym momencie jest całkowicie bezradny. Great White ustawia sobie swojego rywala pod Snap Suplex... i go mamy, a zaraz po nim wykonany zostaje kolejny. Pin... 1... 2... kick-out. Suicide ustawia sobie oponenta pod Piledriver, ale ten skutecznie blokuje tę próbę i kontruje Back Body Dropem... nie... Sunset Flip... 1... 2... kick-out. Obaj leżą na deskach i teraz pora przeczołgać się do narożników. Dochodzi do zmian w obu teamach... do akcji wybiega nakręcony Baron Neighter po jednej stronie, a po drugiej Chris Roode. Baron stosuje serię Short-Arm Clothesline'ów, którymi powala swojego przeciwnika. Gdy ten próbuje kontrataku, nadziewa się na Belly-to-Back Suplex. Suicide próbuje ofensywy, ale i on otrzymuje tę akcję. Do tego Ivanow naciera, ale wylatuje z kwadratowego pierścienia ponad górną liną. Neighter się porządnie teraz nastraja bojowo. Podczas gdy team Alliance i Suicide'a poza ringiem próbuje się przegrupować, Baron wykonuje na nich Sommersault Planchę! Ładnie, ładnie. Legalny zawodnik, czyli Chris Roode zostaje wrzucony z powrotem i przypięty... 1... 2... Ivanow przerywa, ale zaraz Carter wkracza i ustawia go pod Shaked (Giant Swing). 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... 10! Aż Rosjaninowi się w głowie zakręciło! Suicide chce wyskoczyć do ataku, ale "zżera" Touchdown (RKO) od Drizarda znikąd! Roode zostaje sam na pastwę losu. Otrzymuje Smash Throw (Rock Bottom) od Driza, Swiss Bomb (Tiger Bomb) od Cartera oraz Move of Champion (Dominator) od Barona. To musi być koniec. Driz i Zack pilnują, by nikt nie przeszkodził w Pinie... 1... 2... 3!
ZWYCIĘZCY: Zack Carter, Drizard i Baron Neighter


Tak więc mamy zwycięstwo teamu Barona Neightera, Drizarda i Zacka Cartera. Alliance i Suicide liżą rany na rampie, podczas gdy wygrani tego starcia świętują w kwadratowym pierścieniu.
__________
DIVAS BATTLE ROYAL FOR THE #1 CONTENDER FOR THE MoW WOMEN'S CHAMPIOMSHIP>>> Publiczność od razu eksploduje wielkim pop'em, już wiadomo o kogo chodzi! To aktualna mistrzyni kobiet Masters of Wrestling.. Alexis Knight! Dąży do loży komentatorskiej pewnym krokiem z pasem na biodrach. Red Chick przybija fanom piątki i siada na fotelu zakładając słuchawki na głowę.

>>> I pora na uczestniczki tego pojedynku i pierwsze w swoim typowym ostatnio stylu wchodzą The Psychouse! Alice łapie za ręce swoje przyjaciółki i zaczynają się razem śmiać. Wchodzą naprzeciwko mistrzyni na apron i zaczynają ją obgadywać, a w tym czasie...>>> Kolejną uczestniczką tej walki będzie ostatnia debiutantka, a konkretnie przyjaciółka mistrzyni.. Nikki Bronx!>>> Teraz w stronę kwadratowego pierścienia, roztańczona Dana! Dawno nie widzieliśmy tej zawodniczki, a czy to oznacza, że przez ten czas dużo trenowała? Zaraz się okażę.


<Samantha theme>
>>> I pora na Samanthę! W tajemniczej masce dąży do pola bitwy i publiczność zmieniła o niej zdanie, już nie wybuczając jej tylko Sam dostaje spory pop!>>> Kolejna jest to Samonka, której również nie widzieliśmy przez spory okres czasu! Haylee Adams spokojnym krokiem idzie w stronę ringu, groźnie spoglądając na przeciwniczki.
__________
<Reklamy>
__________
W trakcie reklam weszła reszta div i sędzia rozstawia divy w ringu i sygnalizuje rozpoczęcie walki, a to tylko oznacza jedno!
<Gong!>
Haylee od razu wypatrzyła sobie dwa cele jakimi są Ashley i Baby i mamy szybko Double Clothesline'a i The Candy Girls wypadają z ringu!
ASHLEY AND BABY HAS BEEN ELIMINATED
Dana wykonuje Gilottine DDT na Nikki Bronx, a The Psychouse stoi spokojnie przy narożniku, aż w końcu razem rzucają się na Samoankę! Darth Talon sprowadza do parteru Samanthe Headscissor's Takedown'em! Dosiada ją i zaczyna okładać punch'ami! Talon wynosi rywalkę na barki i wyrzuca ją na krawędź kwadratowego pierścienia i inkasuje Elbow'em. Nagle zza pleców dołącza Dana i razem z Darth siłują się z Samanthą! Sam w końcu odpycha od siebie opponentki i aplikuje Springboard Crossbody! Chwyta za głowę Talon i uderza ją o corner! Wpycha ją na szczyt i dodaje krótkie i szybkie Headbutt'y! Wchodzi na drugą linę.... Przechwytuje jej głowę i szykuje się nam Superplex.. Nagle dochodzi Dana i pomaga Talon szykując już.. Double Superplex'a! Samantha już ledwo co stoi na Corner'ze... A nagle wpada Tarja wraz z SiSi i razem spychają trzy rywalki z narożnika!!!!
DARTH TALON, SAMANTHA AND DANA HAS BEEN ELIMINATED
Zadowolone The Psychouse szybko rzucają się na Nikki Bronx! Alice i Tarja okładają szybkimi i krótkimi punch'ami rywalkę, a następnie posyłają ją na lin! Nikki odbija się od lin, jednak unika Double Clothesline'u! Biegnie nadal przed siebie i aplikuje Springboard Twisting Crossbody! SiSi Diaz szybko łapie za włosy Bronx, jednak Haylee Adams zza pleców zapina jej Nelsona i próbuje ją wyeliminować, jednak ta na to nie pozwala i odbija się nogami od lin i mamy Springboard Jawbreaker'a! Haylee upada na jedno kolano, a Diaz wyprowadza brutalne szybkie i krótkie kolana w nos! Odchodzi kawałek i aplikuje Curb Stomp! Wow! Nikki próbuje rozproszyć SiSi, jednak Tarja ją łapie również pod Nelson'a.. Jednak ingeruje Full Nelson Bomb'em! Blake dorywa Adams'ową i pomaga Diaz. The Psychouse zaczynają osłabiać ręce Haylee zapinając jej podwójnego Armbreaker'a!!! Wow!!! Tarja łapie za spodnie Nikki i wywala ją z ringu, jednak ta w odpowiednim momencie trzyma się lin. Funky Diva dołącza do swoich przyjaciółek i zapina Figure 4 Leg Lock!! WoW!! The Psychouse wykonuje potrójną dźwignię! Nikki wchodzi na narożnik.. I pod nie uwagę Alice wyskakuje Moonsault'em na Blake!!! Bronx natychmiastowo odbija się od lin i ingeruje Handspring Glitz Flip'em w Tarje, a SiSi puszcza Samoankę gdzie Face'ka nadziewa się na QueenOver (End of Days). Zadowolona SiSi siada nad rywalką i zaczyna się psychicznie śmiać i kilkukrotnie ją policzkuje. Haylee powoli wstaje.. A z narożnika wyskakuje Alice Blake na Diving Hurricanranę, jednak Adams to kontruje i wynosi ją w górę pod Gorilla Press.. I wyrzuca ją z kwadratowego pierścienia!
ALICE BLAKE HAS BEEN ELIMINATED


Wściekła Tarja rzuca się na Dominantke i zapina Gilottine Hold! Zaczyna podduszać przeciwniczkę jak najbardziej może, a SiSi Diaz w tym czasie Irish Whipuje Nikki w stronę narożnika i ingeruje Spear'em! i zaczyna bombardować ją barkiem w brzuch! Nagle Bronx nastawia kolano i wskakuje na plecy Diaz, krzycząc jednocześnie to Tarji "Watch Out!" i aplikuje Sunset Flip Powerbomb'a! WoW! The Paparazzi chwyta za spodnie opponentki i próbuje wyrzucić ją z ringu, ale ta przeskakuje liny i szybko biegnie w stronę narożnika i wchodzi na niego! Nikki również wskakuje na szczyt i wymienia się punch'ami z rywalką. W końcu SiSi wyprowadza ostatecznego Headbutt'a, przez co jej rywalka upada. A ta siedząc na narożniku zapina jej Headscissor's i wyskakuje nią do przodu aplikując Headscissor's Slam!!! WooW! Cóż za efektowna akcja! Haylee wynosi Tarje Two Handed Chokeslam'em i rzuca w corner. Odchodzi tylko po to, aby złapać rozpęd i wymierza Stinger Splash'a, ale nie trafionego! Tarja przeskakuje między linami i inkasuje High Knee. Wchodzi na szczyt narożnika i mamy Diving Blockbuster'a! The Psychouse podnosi Samoankę i próbują ją wyrzucić z kwadratowego pierścienia.. Jednak Haylee tak łatwo się nie daje! Odpycha od siebie przeciwniczki i sprowadza je do parteru za pomocą Shoulder Tackle! Kiedy te leżą na przeciwko siebie, to dominantka wykonuje Double Leg Drop'a! Nikki siedzi i chowa się w narożniku. Samoanka podnosi The Psychouse i zarzuca je sobie na ramiona... A SiSi Diaz zapina kolejnego Headscissor'a i zaciąga ją w dół, gdzie Funky Diva zeskakuje na krawędź ringu i pomaga Diaz wypchnąć opponentke z ringu! Rozpędza się i inkasuje Double Foot Stomp'a w plecy Haylee, przez co obydwie wypadają z ringu!!!
TARJA AND HAYLEE ADAMS HAS BEEN ELIMINATED
Nikki Bronx wykorzystuje sytuacje i szybko próbuje Split Kick'iem zepchnąć przeciwniczkę z apron'u, jednak ta unika kopnięcia i ingeruje Brooski Boot'em w nogę Bronx! Łapie ją za nogę i przechodzi do środka, jednocześnie przekręcając rywalkę na stronę zewnętrzną ringu.. O nie.... Co ona wymyśliła! Przekłada jej drugą nogę pod drugą linę... I zapina Figure 4 Leg Lock na linach!!!! Publika eksploduje chant'em "This is awesome!", w końcu SiSi puszcza, a obolała Nikki stacza się z pola bitwy..
NIKKI BRONX HAS BEEN ELIMINATED
ZWYCIĘŻCZYNIĄ I PRETENDENTKĄ DO TYTUŁU JEST: SiSi Diaz
>>> Po walce Alexis Knight z tytułem mistrzowskim poszła zobaczyć co z jej przyjaciółką i pomogła jej wstać. The Psychouse zebrało się w ringu i Alice podała mikrofon SiSi.
SISI: Do you keep the secret Nikki?! Huh?! A co do Ciebie Alexis, spotkamy się na People's Manii. Więcej chyba nie muszę Ci tłumaczyć sweetie. Orientuj się, nie wiesz kiedy dopadniemy Ciebie. Może to być teraz, za tydzień, za godzinę. Watch out.

__________
>>> Na titantronie widzimy Emmę, która przeprowadzi wywiad z mistrzem MoW, Thomasem Johnem!
EMMA: Chyba każdy chciałby Ci zadać to pytanie, a więc: dlaczego Crusher?
THOMAS: To nie jest takie skomplikowane. Z Patrixem znamy się doskonale. Jednak za równo ja jak i Patrix znamy też doskonale Crushera. Stare dobre czasy, być może ktoś jeszcze pamięta. Jak widać Old School rządzi i zademonstrujemy to na Peoples Manii! Death nie wystąpił w TV od dłuższego czasu i nie wiadomo czy wróci przed największą galą roku ale wiem, że będzie on obiektywny i dlatego zdecydowałem się na tego zawodnika!
EMMA: Wygrałeś feud za równo z Patrixem jak i Thomasem czy uważasz że tym razem również dasz radę?
THOMAS: Z Patrixem jednak nigdy nie wygrałem 1vs1 a wręcz przeciwnie. Przegrałem. Wygrywałem za to w innych stypulacjach. Końcowo jednak to mentalnie Patrix czuł się zwycięzcą pomimo, że ja wyszedłem na tym lepiej. Z Crusherem również jakoś sobie poradziłem i uważam, że dam sobie radę i na People's Manii przy dopingu tysięcy fanów!
EMMA: Czy obawiasz się, że jednak stypulacja klatki może zmienić wynik walki?
THOMAS: Myślę że Patrix będzie się czuł doskonale jednak, dlatego też wybrałem sędzie specjalnego. Myślę, że dzięki temu walka wypadnie jeszcze lepiej i pomimo, że Tiger jest specjalistą klatek uważam że to idealny moment na odegranie się!


EMMA: Do waszej walki zostały dwa tygodnie. Czy masz jakieś plany na ten czas?
THOMAS: Największa gala roku - to mówi wszystko. Chce wygrać więc całymi dniami trenuje. Nie mam w głowie nic innego tylko myśl o tej walce. Sporo też myśle jaki jest słaby punkt Patrixa. Przypominam sobie, jak udało się to osiągnąć kiedyś jednak to jest całkiem nowy Patrix. O wiele lepszy niż wtedy, a już na początku był bardzo dobrym wrestlerem. Walka będzie wyrównana i jedyne co mogę to trenować i przygotować się psychicznie.
EMMA: Dziękuję za wywiad.
THOMAS: Również dziękuję!
__________
FALLEN ANGEL vs. SARA>>> Witamy po krótkiej przerwie, a do ringu już zmierza pretendentka do tytułu mistrzowskiego Div, Julie! W normalnym ubiorze dąży do loży komentatorskiej przybijając fanom piątki. Siada na fotelu i zakłada słuchawki.

>>> A o to pierwsza uczestniczka tego pojedynku, a będzie to Królowa Serc.. Sara! Sara biegnie w stronę kwadratowego pierścienia witając się z fanami dostając dużą owację! Face'ka od razu wchodzi do pola bitwy i czeka na swoją dzisiejszą rywalkę..>>> A jej dzisiejszą opponentką będzie aktualna mistrzyni Div Masters of Wrestling, Fallen Angel! Aniołek z pasem w górze zmierza ku ringu i pokazuje pas w stronę Julie, kładząc go na krawędzi ringu. Wskakuje na apron, rzuca czapką w stronę publiki i wykonuje przewrót w tył na linach. Podnosi pas i pokazuje wszystkim swój tytuł. Sędzia sygnalizuje rozpoczęcie walki!


<Gong!>
Fallen oddaje mistrzostwo sędziemu i razem z Sarą zatacza koło... I mistrzyni wywołuje starcie! Przez jakiś czas szarpie się z rywalką, ale naglę ją sprowadza do parteru STO Throw Down, a następnie ją przeskakuje odbijając się od lin i mamy Flying Clothesline'a! Szybka stójka i Sara teraz ma kontrole, gdyż przerzuca Aniołka Sit Down Arm Drag'iem! Pin 1... kick out! Queen of Heart's podnosi mistrzynie i ją posyła na liny, ale ta się zatrzymuje dzięki nim. Sara biegnie w jej stronę, ale ta ją odpycha od siebie Front Kick'iem jednocześnie robiąc przewrót w tył na linach i aplikuje Springboard Tornado DDT! Wow! Pin 1......2...... kick out! Sara nie daje sobie w kaszę dmuchać i podnosi się wymierzając Sara By Nature (Discus Clothesline), jednak Fallen omija uderzenia i kontruje to na Snap Knee! Wstaje i zamierza zakończyć pojedynek i wysyła całusa siedzącej Julie... Szykuje się Fallen Opponent (Punt Kick), jednak Sara w odpowiednim momencie wyślizguje się z ringu! Za to Angel zaczyna podskakiwać i rozgrzewać kark... Bierze rozpęd odbijając się od lin i wymierza Somersault Planch'e, jednak Sara wykorzystuje swoją siłę i łapie ją w powietrzu pod Powerbomb'a... Jednak bierze zamach i uderza nią o ring i barykady! Auć! Face'ka wrzuca do pola bitwy przeciwniczkę i mamy pin. 1.....2..... kick out! Sara przechwytuje nogi opponentki i przeciąga ją na środek maty tylko po to aby zapiąć Floridashooter! (Sharpshooter) Fallen zaczyna się telepać, a pretendentka się podnosi i podchodzi do krawędzi śmiejąc się z niej i odciągając linę aby mistrzyni nie mogła zrobić Break Out'a! Nagle Sara przechodzi na środek!!! To już musi być koniec!! 


Mistrzyni jest tak bliska odklepania! Julie nadal się śmieje i siada na stole komentatorskim. Nagle Angel podnosi się na rękach i dzięki temu robi przewrót do przodu! W ostatniej chwili Aniołek się wydostał! Mistrzyni Div podnosi się dzięki linom przy narożniku, a Sara rozpędza się do Corner Splash'u, jednak ta to kontruje nastawiając kolana. Czeka, aż rywalka się odwróci i aplikuje Springboard Enzuigiri! Pin 1.....2.... kick out! Angel podnosi przeciwniczkę za włosy i posyła ją do corner'u. Dokłada Helluva Kick! Następnie ją wynosi na szczyt narożnika i inkasuje szybkimi kolanami i krótkimi Punch'ami. Nagle rywalka ją od siebie odpycha, a ta zdenerwowana wskakuje ponownie na narożnik aby wykonać Super Diamond Cutter'a! Wow!!! Julie aż złapała się za głowę i postanawia usiąść jednak na fotelu. Aniołek chwyta za nogę opponentki i próbuje ją przeciągnąć na środek kwadratowego pierścienia, jednak ta trzyma się ciągle lin. W końcu Angel puszcza i dociska do lin Foot Chok'em przeciwniczkę do lin! Sędzia wylicza dyskwalifikację 1.......2........3.........4 koniec duszenia. Fallen podnosi Sarę za włosy do góry i odpycha ją w liny tylko po to aby wykonać Back Body Drop! Królowa Serc czołga się w stronę lin, jednak mistrzyni nabija się z przeciwniczki i nadeptuje na jej dłoń i zaczyna się śmiać. Nagle kiedy ta triufmuje to Sara podcina ją drugą ręką i wynosi ją do góry jednocześnie krzycząc i nakręca przy okazji MoW Universe! Wkłada jej głowę między uda i wynosi w górę bardzo efektownym Spinning Powerbomb'em!!!!! Natychmiastowo odpycha od siebie przeciwniczkę i przeskakuje ją wykonując Low Front Dropkick'a! Mistrzyni Div wyślizguje się na apron, a Sara próbuje ją wciągnąć z powrotem do kwadratowego pierścienia jednak ta inkasuje Spin Kick'a i wchodzi na szczyt narożnika... Aby wykonać Go Round!!!!!!!!!! Wow! Pin 1........2....... kick out! Face'ka nie daje za wygraną i odkopuje! Angel z miejsca aplikuje Neck Snap i dodaje Jacknife Pin 1.......2...... Sara łapie w okół talii i podnosi się razem z nią jednak ta przekręca się i mistrzyni ingeruje Nothern Light's Suplex'em! Szybki Irish Whip, jednak Queen of Heart's kontruje to tym samym i Angel wyślizguje się z ringu, a Sara inkasuje Baseball Slid'em... Nieudanym! Fallen przechwytuje nogi rywalki i wynosi ją na plecy aplikując bolesne Alabama Slam na betonową podłogę!!! Łapie ją za włosy i krzyczy do Julie "Is for you!" i udaje, że wrzuca ją w barykady.. Jednak w barykady po stronie pretendentki i Sara zostaje wrzucona w The Boss'a! Mistrzyni zaczyna się śmiać i wrzuca do ringu Sarę i wykonuje Angel Destroyer (Rack Attack) Pin 1.......2......3!
ZWYCIĘŻCZYNI: Fallen Angel


>>> Jednak to mistrzyni div odnosi zwycięstwo i dumnie wznosi tytuł ku górze. Nagle prosi o mikrofon od Pattie i zaczyna mówić.
FALLEN: I'm a your undefeated and the longest reiging fearless Divas Champion in MoW history. Żadna diva mnie nie pokona, czy to Fabulous, czy to Ciri, czy to Julie. Whatever. Żadna diva z locker room'u nie dorównuje mi. Na People's Manii *pokazuje na logo PM* obronię mój tytuł i nadal będę niepokonaną podczas panowania mistrzynią div Masters of Wrestling!
JULIE: Hm, hm, hm. Fallen. Rozumiem, że jesteś zadufaną w sobie paniusią. Ale bez przesady. Jest tyle czasu do People's Manii. Ale tak walka bez stypulacji?.. *pop*
FALLEN: Rozumiem, wiele div tak mówiło. Ale jaki był z tego rezultat? Nie bądź śmieszna. Przyjmę każde wyzwanie.
JULIE: Tak? Proponuje Tables Match. *wielki cheer*
FALLEN: Stoi. Chętnie złamie ten stół Tobą, ewentualnie Ciebie tym stołem, kisses.. Loser.
Nagle rozbmiewa Theme Song Fallen i Julie odchodzi, a mistrzyni div triumfuje w kwadratowym pierścieniu.
__________
POLISH WARRIOR vs EVAN TYLER
<Three Days Grace - I'm Machine>
>>> Oto człowiek, o którym grawitacja zapomniała... Evan Tyler!>>> Jego rywalem jest PW, który toczy zaciętą rywalizację z tym, który ustalił tą walkę.

<Gong!>
Przed nami bardzo ekscytująca walka, obaj zawodnicy świetnie znają się z Force Power. Nie musimy czekać długo na pierwszy kontakt, bowiem natychmiast zawodnicy wchodzą w klincz. Evan bardzo szybko wykorzystują swoją przewage w mięśniach dusząc Warriora w Headlocku. Widzimy, jednak, że są za blisko lin, a zawodnik z Saint Louis to wykorzystuje, odpychając się od nich i uwalniając się z łapsk Tylera. Teraz obaj próbują się okrążyć, Last Warrior próbuje przejąć inicjatywę łapiąc The Man That Gravity Forgot za noge i obalając go na ziemie, ale sam cel ataku w ostatniej chwili go odpycha. Nie czekamy długo, a znów widzimy zwarcie. Tym razem Cebral Assasin przechodzi do tyłu oplatając brzuch przeciwnika swoimi rękami, po czym wykorzystuje to, że tyler opiera całą swoją siłe na barkach i obala go na ziemie. Właśnie tam zapina Chinlock, jednak tak szybko jak został zapięty, tak szybko został przerwany. Tyler ściska teraz jego głowe między swymi udami. PW udaje się to przerwać, wykonując Kip-Up. Evan odbija się od lin, Viper przeskakuje nad nim, po czym prześlizguje się pod nim.Apex Predator próbuje wykonać Shoulder Block, Tyler nadal stoi, więc Warrior odbija się od lin i znów próbuje tej samej akcji.I Worrior'owi udaje się powalić oponenta dopiero za trzecim razem.Oba barki The Man That Gravity Forgota są na macie, PW oczywiście to wykorzystuje pinując. Mamy tylko dwa. Jeszcze na to za wcześnie, Tyler powoli wstaje, po czym silnym Irish Whipem posyła swego dzisiejszego przeciwnika prosto w narożnik. Fani na zmiane krzyczą ”Evan,Evan,Evan!” oraz ”Warrior, Warrior Warrior!” Cebral Assasin wbity w corner przepotężnym Clotheslinem. Evan korzystając z tego, że oponent jest zamroczony, natychmiast posadził go na narożniku, sam stanął na drugiej linie. Ma zamiar wykonać Superplex, ale PW w ostatniej chwili zapina Gilotyne, po której obaj spadają z narożnika. Czy Tyler się podda?! On zaczyna wstawać! I tak jest już na nogach, przerywa dźwignie zrzucając Last Warriora ze swoich ud! Natychmiast próbuje przejść do s tradycyjnych ciosów, lecz Viper unika i momentalnie przechodzi do Kicków prosto w tył ud Tyler'a. Tym sposobem powala przeciwnika na kolana, bierze rozpęd na kilka kroków i natychmiast wykonuje swoją Shining Wizard! Znów mamy pin i Evan podrywa bark po 2 countach.The Man That Gravity Forgot nie ma zamiaru tak łatwo się poddać!Tymczasem Apex Predator lekko zdezorientowany, wstaje dopiero po chwili i szykuje się do dalszej ofensywy. Viper staje w przeciwległym narożniku, w tym którym jest teraz Tyler. Natychmiast puszcza się biegiem w strone oponenta, próba Knee Strike, ale Evan przechwytuje go w powietrzu i mamy Exploder Suplex! Teraz to,Tyler przechodzi do pinu, 1...2.. Kick Out! Niesamowite! Last Warrior wyślizguje się z ringu, natomiast Tyler odbija się od lin, mamy próbę Baseball Slide Drop Kicku. PW w ostatniej chwili przechwytuje jego nogi i z impetem ściąga go z apronu wprost na twardą podłogę! To musiało boleć,Cebral Assasin wślizguje się do kwadratowego pierścienia, odbija się do lin, a gdy Tyler wstaje z impetem wykonuje Suicide Dive!Obaj chyba źle wylądowali, bo leżą na ziemi. A może jest to tylko zmęczenie walką?W każdym razie wracajmy właśnie do walki. PW wstaje pierwszy, po czym umieszcza go w ringu.Na apronie czeka, aż wstanie, a gdy ten spełnia jego życzenie, natychmiast wspina się na narożnik i obala Evan'a, z powrotem na ziemie podręcznikowym Crossbody. Obaj zawodnicy, zmęczeni leżą teraz na ziemi. Pierwszy wstaje Viper, przyjął w tej batalii mniej ciosów na swe ciało.Nie musimy czekać długo na kolejny kontakt. Zawodnicy bardzo szybko wdają się w wymiane ciosów, którą wygrywa The Man That Gravity Forgot. Momentalnie przechodzi do kombinacji Punchy oraz Chopów i właśnie tak wyrzuca swego oponenta z ringu. Apex Predator znów częstuje swoją twarz twardą ziemią.Tyler nie ma zamiaru czekać, aż ten wróci do ringu i sam podąża za nim. Pomaga oponentowi wstać na równe nogi. Próba ciśnięcia nim w stalowe schody, ale mamy kontrę i to Evan wbija się barkiem w schodki. Po dłuższej chwili obaj są w ringu, prostując,Tyler jest w narożniku, natomiast PW również w cornerze, tyle, że przeciwległym. Znów puszcza się biegiem w stronę oponenta. I mamy Knee Strike połączony z Clothesline! Obaj zawodnicy wręcz wypadają z narożnika, widać po ich twarzach, że są już zmęczenie walką, ale poczekajmy tylko na pin, żaden z nich się nie podda! Fani znów skandują na zmiane, to imię Evan'a, to imię PW. Zawodnik z Chicago wziął sobie to do serca, bo powoli zaczyna czołgać się do lin. Właśnie do nich dopadł i już jest na nogach. Nie ma się jednak z czego cieszyć, bo jego oponent również już powstał i jest gotowy do dalszej bitwy. Last Worrior powoli słania się do narożnika, The Man That Gravity Forgot nie ma zamiaru czekać i natychmiast rusza do ataku, jednak Viper w ostatniej chwili unika tego ataku i natychmiast za pomocą lin wykonuje Rope Hung Arm Trap Opener. Sędzia oczywiście zaczyna odliczać, Apex Predator odpuszcza dopiero przy czterech. PW szybko przechodzi przed Tylera, mamy Low Kick, Low Kick, Middle Kick, znów Low Kick po którym dołożony dostaje Gut Kick, to jeszcze nie koniec, Warrior dokłada Roundhouse Kick. Evan po owym, wcześniej wymienionym kopnięciu odbija się od lin pod wpływem impetu i inkasuje Calf Kick, po nim kolejny i jeszcze do tego Swinging Neckbreaker. The Man That Gravity Forgot zasypany serią ciosów, PW natychmiast przechodzi do pinfallu. Kick Out po 1 count. Viper nie zaprzestaje ataku, w końcu Evan to nie byle jaki zawodnik i pokonanie go było by dużym osiągnięciem. Tyler natychmiast zostaje podniesiony, Apex Predator łapie go za głowę, po czym obala go na tylną część ciała i natychmiast wykonuje potężne kopnięcie w plecy Evana, który jednak nie pada, to też Cerebral Assasin klęka za nim i zapina Dragon Clutch osłabiając do tego bark przeciwnika całą serią łokci. Widząc, że Tyler nie ma zamiaru się poddać, Polski Wojownik odpuszcza dźwignie. Nie pozwala Tylerowi wstać, łapie go za barki i kilka razy wbija swoje kolana prosto w plecy dzisiejszego przeciwnika, po czym oplata swoje ręce wokół szyi podduszając Evana. The Man That Gravity Forgot próbuje z tym walczyć, wymierzając kilka łokci w twarz oponenta, ale jego ręka zostaje momentalnie przechwycona. PW nie czeka, bardzo szybko szyja Evana została opleciona jego własną ręką, oraz prawą ręką Vipera. Mamy Sleeper Hold, ale co robi Last Warrior? Podnosi się na równe nogi, wraz z Evanem jednak The Man That Gravity Forgot wbija sie wraz z PW w naroznik i Viper puścił go. Tyler wykorzystuje to i Pele Kick. Evan wchodzi na narożnik i wykonuje Shooting Star Press jednak PWC (RKO) Outta Nowhere! Cerebral Assasin podnosi The Man That Gravity Forgot'a i wykonuje mu Immortal Warrior (Pedigree)! Pin, 1.....2.....3!
ZWYCIĘZCA: Polish Warrior


A jednak, PW zwycięża. Sędzia wznosi jego rękę w górę, a sam Warrior wychodzi na narożnik i palcem wskazuje na logo People's Manii.
__________>>> Ooo tak! To Kyle O'Kelly, Death Crusher! Ostatnio widziany był w ringu na Origin, tydzień temu został wybrany na sędziego specjalnego HiaC Matchu pomiędzy Thomasem a Patrixem o MoW Championship w main evencie People's Manii... Staje na stage i wykonuje swój taunt, podczas gdy z tyłu wybucha pyro. Deathstar wbiega do ringu, buzuje w nim energia. Wychodzi na narożnik i znów wykonuje swój taunt. Publika jest ucieszona na jego widok chyba tak, jak nigdy wcześniej. Kyle prosi o mikrofon, posłuchajmy, co chce nam przekazać!
CRUSHER: Salt Lake City, I'm back! *cheer* Salt Lake City, nie słyszę was! *większy cheer* Salt Lake City, czy wy tu wogóle jesteście? *mega cheer* O tak! Właśnie o to mi chodziło, takiej reakcji chciałem. Wiem, że mój udział w main evencie People's Manii jest dla was totalnym zaskoczeniem, też byłem zaskoczony. Tydzień temu na backstage'u podszedł do mnie Thomas i zapytał mnie, czy nie chciałbym zostać sędzią specjalnym jego Hell in a Cell Matchu z Patrixem. Powiedział mi, że jestem jednym z nielicznych, któremu może ufać i wie, że będę obiektywny. Nie kryłem zaskoczenia, ale nie mogłem odmówić. Udział w main evencie takiej gali, "The Show of Shows", jest czymś 


Pamiętam jeszcze swój debiut, który był zarazem pierwszą walką w historii Masters of Wrestling. Zmierzyłem się wtedy z The Silence'm i tą walkę wygrałem. To było coś, na co pracowałem wiele lat. Pamiętam też inną walkę - Rebellion & Patrix vs Force Power na Carnage. Już wtedy Tygrys pokazał, że nie wolno mu ufać. Zainkasowałem Without Mercy, a FP triumfowało. Pamiętam też całą rywalizację z Thomasem... Pamiętam, gdy złamał mną stół na Agony. Jak widzicie, mam dobrą pamięć. Jednak zarówno jednemu, jak i drugiemu postanowiłem wybaczyć. W tym biznesie liczy się show, a takie dostaniecie na People's Manii! Możecie być tego pe...>>> Jest i pierwszy z zainteresowanych, Extreme Boy, Patrix! Wychodzi w ciekawym, kolorowym face paintem i spogląda w stronę Crushera. Wchodzi do ringu, wita się z fanami i pragnie zabrać głos.
PATRIX: Dokończę za ciebie... Możecie być tego PEWNI. Nie podoba mi się jednak jedno. To, że Thomas wybrał cię na sędziego specjalnego naszej walki. Mieliśmy załatwić to między sobą, stworzyć niesamowitą walkę którą ludzie będą wspominać latami, wspaniałe akcje, zapierające dech w piersiach spoty... Nie ufam ci, Crusherze. Nie wiem również, po co wspominasz stare czasy. Było - minęło, proste.
CRUSHER: Chcesz powiedzieć, że chcę się na tobie zemścić? Jaki miałbym w tym cel? Żaden. Nie jestem złym charakterem.
PATRIX: Ty coś kręcisz... Pamiętaj jednak: nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zaw­sze pow­ra­ca, żeby zmienić Ciebie. Zarówno twoją te­raźniej­szość jak i przyszłość.


CRUSHER: Skoro jesteśmy już przy temacie przeszłości pragnę przypomnieć ci, że nigdy nie zdobyłeś żadnego pasa. Twoim pierwszym i być może ostatnim sukcesem było zwycięstwo w Origin Matchu. Dopiąłeś swego i wygrałeś. Z tego miejsca pragnę ci pogratulować, bo nie miałem okazji zrobić tego wcześniej.
>>> DC wystawia rękę do Patrixa, jednak ten mu nie ufa. Nie chce podać ręki Kyle'owi, ale...>>> Jest i człowiek, który może ich pogodzić! To Thomas John. MoW Champion wita się z fanami i idzie do ringu.
THOMAS: Panowie, panowie. Spokojnie, podajcie sobie ręce. W końcu jesteśmy profesjonalistami i żaden z nas nie ma nawet zamiaru oszukiwać. Crusher został sędzią specjalnym, ponieważ tak jak on wcześniej wspominał - ja go wybrałem i wiedziałem, że nie będzie stronniczy, bo jest profesjonalistą. Walka z pewnością będzie wyrównana, a obecność sędziego specjalnego jest kolejnym smaczkiem tej walki. Walka w obozie diabła, Hell in a Cell, a na szali MoW Championship. Do tego taka osobowość, jak Death Crusher jako sędzia specjalny tego pojedynku... Czego chcieć więcej?
PATRIX: Wiesz jakie mam wrażenie? Czuję, że knujecie spisek przeciwko mnie... Nie chcecie, abym zwyciężył i wyszedł z People's Manii jako mistrz. Jednak fani tego chcą! *cheer* Posłuchajcie ich, posłuchajcie ich głosu zanim cokolwiek zrobicie.
CRUSHER: Użalaj się dalej nad sobą, Tygrysku. Może fani to kupią.
THOMAS: Ejej, spokojnie panowie. Bez bijatyki.
PATRIX: Bez bijatyki, tak? Thomasie, czy ty całkowicie zwariowałeś? Zmieniłeś się z Rycerza Sprawiedliwości w... Leszcza Sprawiedliwości? A ty Crusherze w... dziwkę Thomasa?
O nie, Crusher nie wytrzymał i przepchnął Patrixa do narożnika, gdzie wyprowadził mu całą serię uderzeń w tułów a następnie jeszcze kilka Stompów. Thomas próbuje odciągnąć DC, ale ten go odpycha! Deathstar wraca do okopywania Tigera, odwraca się z nim i posyła go znów w narożnik Corner Exploderem! TJ drugi raz odciąga Crushera i tym razem się udaje. Mistrz MoW przepycha go do przeciwległego narożnika i próbuje go uspokoić, po czym wraca sprawdzić, czy z Patrixem wszystko w porządku... Without Mercy (Superkick) znikąd! Patrix uśmiecha się do Crushera, a ten ponownie na niego rusza! Przepycha go do narożnika ponownie, jednak tam to Tiger kontruje i częstuje sędziego specjalnego swojej walki na PM bolesnymi Chopami. Irish whip skontrowany przez Surgeon of Souls, ale mamy Calf Kick! Zwycięzca Origin Matchu wyrzuca Deatha poza ring, ale do siebie doszedł już Thomas, który jest za plecami swojego rywala z PM... Wyniesienie pod Overkill (Fireman's Carry into Oklahoma Stampade), lecz Patrix kontruje to na Show Claws (X-Factor)! Extreme Boy wychodzi na narożnik, czyżby chciał zakończyć wszystko Swanton Bombem? Deathstar zrzuca jednak Tygrysa z ringu, a ten upada na podłogę. DC podnosi go i wrzuca w stalowe schodki. Następnie próbuje wykonać Back Suplex na barierki, ale zostało to zblokowane i to pretendent do pasa MoW wyprowadził tą akcję! The Tiger wraca do ringu, ale TJ zaskakuje go Lou Thesz Pressem! Seria Punchów, po których wyniesienie i Death Valley Bomb! Do ringu wraca rozwścieczony DC... At The End (Wrist Clutch Back Suplex into Sit-Out Facebuster) dla Patrixa! Crusher klepie Thomasa w klatkę piersiową po czym wychodzi z ringu. W tym czasie Ranger of Justice staje nad Patrixem i mówi do niego: "zaatakowałeś mnie gdy chciałem sprawdzić, czy wszystko z tobą w porządku..." Wyniesienie na barki i Overkill (Fireman's Carry into Oklahoma Stampade)! John zabiera swój pas z maty i opuszcza ring. Crusher spogląda na niego jeszcze ze stage'u, ale po kilku sekundach odchodzi.


Takimi oto wydarzeniami kończymy War Zone #39, do zobaczenia na Fightdown #52!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Comments System

Disqus Shortname