niedziela, 15 maja 2016

FIGHTDOWN 15/05


<Aby przeczytać, kliknij "Czytaj więcej">
<Pillar - Frontline>
Jesteśmy w Toyota Center, Houston! To tu rozgrywa swoje spotkania drużyna koszykówki, Houston Rockets. Tak więc zaczynajmy!

__________

<Jim Johnson - Here Comes the Money>

>>> Do ringu zmierza Jake Christopher, w klasycznym stylu zmierza do ringu przybijając "piatki" fanom. Bierze mikrofon.

JAKE: Witajcie! Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli ta część federacji stanie się moją, a wiem, że to jest to co jest najlepsze dla biznesu, ponieważ z aktualnym zarządem, ta federacja znajduje się na punkcie kolizyjnym z górą lodową zwaną bankructwem. Co wolicie oglądać? "Weteranów MoW"? Ten sam odgrzewany kotlet, w kółko ci sami ludzie. Ale zostawie wybór wam. Wolicie spotkanie nr. 1 000 000 Thomasa Johna i Patrixa? *mieszane reakcje* A może wolicie zobaczyć tętniącą życiem i nowością rywalizację Nou vs Chris Carney? *mieszane reakcje z przewagą popu* Zdania są podzielone, ale mam nadzieje, że rozumiecie to do czego zmierzam, jak jako COO tej federacji to powiew świeżości czyli to czego ta federacja potrzebuje. *Yes! Yes! Yes!* Teraz trzeba przekonać mojego ojca do tego, że to wy jesteście częścią tej federacji. Najprawdopodobniej najważniejszą, nieważne co mój ojciec chce wam wmówić *Jake wskazuje na rampe* Ci ludzie, którzy są za tą sceną was słyszą i doceniają to, że rozkrzykujecie sobie gardła, na każdej gali. Niestety ani moja siostra, ani mój szwagier, ani mój ojciec tego nie rozumieją. Nie wiedzą co jest dobre dla biznesu.


<Jim Johnson - No Chance in Hell>

>>> MoW Chairman zmierza klasycznym krokiem do ringu i bierze mikrofon.

DANIEL: Jak słodko, że wróciłeś, mama zaraz przygotuje ciasteczka, siostra nakryje do stołu, a Sergio zrobi nam herbate i będziemy mogli porozmawiać JAK BARDZO NIC NIE DOSTANIESZ! Uważasz, że zasłużyłeś na cokolwiek…

JAKE: Halo, staruszku nie napinaj się tak, bo ci żyłka pęknie a wtedy będzie problem z podziałem spadku. Jestem milionerem i szczerze.... Mam pieniądze by kupić tą federacje i zapewnić wasze kochanej trójcy dobre wypowiedzenie, ale nie zrobie tego z jednego powodu. Mam moralność w przeciwieństwie do was.

DANIEL: NIE PRZERYWAJ MI *heat*


>>> Daniel robi się lekko czerwony.

DANIEL: To, że masz pieniądze to tylko dzieło przypadku lub szczęścia, przecież jak mawiają - głupi ma szczęście i to jest…

JAKE: To ty musisz mieć IQ Krotoszyńskiego w takim razie.

DANIEL: CO?

JAKE: Jeśli głupi ma szczęście, to ty go musisz mieć w nadmiarze, że ten cyrk na kółkach dalej się trzyma w jednej kupie.

>>> Daniel jest coraz bardziej czerwony na twarzy.

DANIEL: Twoja siostra i mój zięć lepiej sobie poradzą z tym, przecież przynajmniej w niej płynie moja krew!JAKE: We mnie też płynie, ale musi być mocno rozcieńczona z krwią mojej mamy, którą przypominam odeszła od ciebie i to jest jej najlepsza decyzja życiowa, bo ja mam coś takiego może o tym słyszałeś bo ich nie masz - skrupuły!

>>> Daniel nie wytrzymuje i rzuca się na swojego syna, szybko wbiega ochrona i odciąga Daniela od syna... Jake poprawia marynarkę...

JAKE: Średnia decyzja biznesowa.


DANIEL: O to mi chodziło…

>>> Daniel zostaje wyciągnięty z budynku a Jake z zamyśloną miną opuszcza scenę.

__________

KENJI TAGETO vs PUNISHER

<Alan Walker - Faded>

>>> Przed nami pierwsza walka dzisiejszego wieczoru, a będzie to debiut obydwu zawodników. Jako pierwszy wychodzi Punisher, energicznie poruszając się po rampie. Wbiega do ringu i wskakuje na narożnik, gdzie tauntuje.

<CFO$ - The Rising Sun>

>>> Oto i jego rywal, The Lone Warrior wprost z Japonii - Kenji Tageto. Wychodzi on na stage i rozkłada ręce, aby mogło wybuchnąć pyro. Kenji dostojnym krokiem zmierza do kwadratowego pierścienia.


<Gong!>

Walka zaczyna się od klinczu, który zdecydowanie wygrywa Tageto. Przepycha on oponenta do narożnika i wyprowadza kilka Turnbuckle Thrustów, po których bierze rozbieg i robi Monkey Flip. Ku jego zdziwieniu Punisher ląduje na nogach i wyprowadza Pelé Kicka. Japanese Power zamroczony, a Booyaka Champ odbija się od lin i dorzuca Front Dropkicka. Głowa Kenji zawisła na drugą linę, czyżby już Champion Kick (619)? Punisher odbija się od lin i wyprowadza finisher... nie, New Hope for Japan łapie go za nogę i podcina, przez co ten wypada poza ring. Tageto podnosi i Irish whipuje oponenta w stalowe schodki. To musiało boleć. The Lone Warrior wrzuca przeciwnika do ringu, przy okazji tauntując. Wchodzi na narożnik i trafia w stojącego rywala Flying Elbow Dropem. 1.....2.. kick-out. Irish whip do narożnika, gdzie próba Running Corner Knee Lift... kontra w postaci kopnięcia prosto w twarz, Punisher wychodzi na narożnik i wykonuje świetny Blockbuster! Pin, 1.....2..... kick-out! The Winner robi całą serię Knee Dropów, po czym podnosi rywala i robi mu STO. Szybko wychodzi na narożnik, szykuje się Champion Elbow (Diving Elbow Drop)... nie, nie ma nikogo w domu! Kenji zapina Red Ink. Punisher cierpi ale nie ma zamiaru klepać. Jakimś cudem udaje mu się przekręcić, wyjść z dźwigni i wykonać Low Dropkicka w klatkę piersiową! Punisher odbija się od lin i Tilt-a-Whirl Hurricanrana! Kenji pada na drugą linę, a rywal aplikuje mu Champions Kick! Pin, 1.....2......3!
ZWYCIĘZCA: Punisher


A więc to Punisher wygrywa w swoim debiucie. Nie świętuje jednak długo, a podchodzi do swojego rywala i pomaga mu wstać. Wystawia do niego dłoń, dziękując mu za dobrą walkę. Czy Kenji okaże szacunek przeciwnikowi? Nie, on go atakuje, wyprowadzając potężny Clothesline po którym Punisher wywinął salto! Japanese Power kuca i wymierza całą serię ciosów. Odsuwa się do narożnika i czeka na odpowiedni moment... Last Breath (Boma Ye)! The Lone Warrior staje nad ofiarą i kłania się nisko, po czym opuszcza ring.

__________

>>> Jesteśmy na zapleczu, gdzie Jacob Blade stoi przed kamerą!

BLADE: Każdy twierdzi, że pieniądze szcześcia nie dają. Być może. Ale za te pieniądze szczęscie można sobie kupić. Pomyślcie o biednych dzieciach które nie mają co jeść. Jeżeli dam im pieniądze, kupią sobie jedzenie - będą szczęśliwe! Innym szczeście sprawi nowy samochód. Kolejny do kolekcji. Osoba taka będzie szczęśliwa. Każdego coś uszczęśliwi. A ja jestem w MoW. Tyle mi wystarczy. Mogę sobie kupić każde mistrzostwo. Stać mnie na wszystko...

>>> Nagle do Blade'a podchodzi pijany Justin Carrera, który bełkocze coś pod nosem.

CARRERA: Ooo taaak. Pa..pasy Tag.. tag team! To jest. t.t..t.to czego potrzebowałeeeem. Trzeba to o.o.o.ooooblać! Tylko jest pewien kło.oo.o.opot. Panie.... Dej mi pinć dolców...

>>> Jacob spogląda na Carrerę po czym wyciaga portfel i daje 5$ dla niego.

BLADE: Tylko nie wydaj na głupoty!... Jak widać nasz pijak został już uszczęśliwiony. Za moje pieniądze! Jest szczęśliwy, bo do życia potrzeba mu tylko tyle. Pieniądze! Jeżeli masz pieniądze mozesz mieć wszystko! Wszystko ma swoją cenę. Wystarczy mieć odpowiednie środki. Tak i ja dzięki temu mogę mieć wszystko! Czego zapragnę. Więc miejcie się na baczności! Tylko moje pieniądze mogą uratować ten świat!


__________

TOMMY BROWN vs AUSTIN AVALANCHE

>>> Tommy Brown wszedł w trakcie przerwy.

<Flo Rida - Wild Ones>

>>> Oto Austin Avalanche, który zmierza do kwadratowego pierścienia przybijając piątki z fanami. Gdy dociera tam, widać po nim sto procent gotowości do walki.

<Gong!>

Tommy uśmiecha się pod nosem gadając coś tam do fanów, po czym próbuje wymierzyć Lariat swojemu przeciwnikowi, ale zostaje potraktowany Hip Tossem. Widać po tej akcji na jego twarzy zdziwienie. Inicjuje teraz zwarcie, w które Austin wchodzi, lecz Brown kopie zaraz Flying One w brzuch i próbuje wymierzyć mu Vertical Suplex i mamy to. Pin... nie ma nawet pierwszego klepnięcia w matę. Mieszkaniec Seattle teraz będzie próbował osłabić swojego rywala poprzez założenie bocznego Headlocku, ale to za mało zdecydowanie na Austina Avalanche, który zaraz się wyrywa i trzepie trzymającym go oponentem o narożnik. Browna zabolało zdecydowanie to trzepnięcie, a Austin rozpędza się i wykonuje Pele Kick dla usadowionego w cornerze Tommy'ego. Ten ostatni postanawia się przegrupować poza ringiem, ale nie wyszło mu to, bo Salt Lake Diamond postanowił mu wymierzyć Corkscrew Planchę! Wow! Podnosi w tym momencie rywala i rzuca nim o stalowe schody, do czego dorzuca Front Dropkick w głowę. No tu już nie będzie co zbierać. Tommy zostaje wrzucony do kwadratowego pierścienia i przypięty... 1... 2... kick-out. Austin nie poprzestaje z ofensywą i wymierza Leg Drop, a po nim Elbow Drop dla Browna. Pin... 1... 2... kick-out. W tym momencie Avalanche postanawia zaryzykować i wchodzi na narożnik celem wymierzenia akcji wysokiego ryzyka. Szykuje się pod Frog Splash... przymierza... nikogo nie ma w domu! Tommy szybko przypina... 1... 2... kick-out, ale zaraz zakłada Koji Clutch! To może być koniec dla młodego i zdolnego zawodnika. Czy Austin Avalanche tanio skórę sprzeda? Moment... znajduje on w sobie krzepę i powstając dociska barki oponenta do maty. Pin... 1... 2... kick-out. Mieszkaniec Salt Lake City musi odpocząć w tej chwili, ale przeciwnik mu nie daje wymierzając Step-up Enzuigiri. Austin na deskach. Pin... 1... 2... 2,5, kick-out! Do tego dorzuca Diamond Cutter (TKO)! Nie pinuje, ale szykuje się pod swoją akcję high-risk... Arrow Jump (Red Arrow) w drodze. Czy się uda!? Tak... nie... w ostatniej chwili mamy odsunięcie się przeciwnika, który zakłada Sharpshooter! Liny blisko, ale mimo tego Tommy odklepuje. 
ZWYCIĘZCA: Austin Avalanche

Austin po raz kolejny pokazuje, że nie jest tylko beniaminkiem, ale wartościowym graczem. Po walce świętuje z fanami i udaje się na zaplecze. Tommy Brown zaś w ringu wydaje się być bardzo zdenerwowany z przebiegu sytuacji...

<Killswitch Engage - This Fire Burns>>>> Ale jaki biznes ma Kellan do tego wszystkiego? Posiadacz kontraktu Feast or Fired kieruje się z rampy do ringu, wbiega tam i aplikuje zawczasu Spear przegranemu minionej walki. Prosi chwilę potem o mikrofon...

KELLAN: Przegrańców należy tępić... tak właśnie postąpiłem z tym nieszczęśnikiem, jak mu tam...? Nieważne! Ważne są inne rzeczy typu to, co mnie czeka w przyszłości! *heat* A przyszłość jest dla mnie jasna. Mam walizkę, będę mieć pas. O to się nie martwcie, ja już go zdobędę i wiem jak. Chris Carney może sobie być tym mistrzykiem wagi ciężkiej, ale jego dni są oficjalnie policzone. Będę następnym mistrzem wagi ciężkiej, będę również tym kim jestem po walce... dlatego chcę użyć swojego kontraktu na najbliższym PPV - na Carnage! Tam się spotkamy, Chrisie, więc uważaj na swoje plecy!


__________

Camilla vs Amanda Young vs Night Hekate vs Nadya Black vs Amy Grace vs Daisy vs Lili vs Victoria McQueen - Battle Royal for vacant MoW Divas Championship

>>> Divy weszły w trakcie przerwy. Stawka tego Battle Royal jest wysoka. Ta, która jako ostatnia zostanie w ringu, wygrywa.

<Gong!>

Wszystkie Divy rzucają się na siebie nawzajem. Mamy bijatykę Camilli z Amy Grace, Nadyi Black z Lili, Night Hekate z Daisy oraz Amandy Young z Victorią McQueen! Mamy kocią walkę dosłownie - każda Diva z każdą się szarpie i mamy walki w parterze, gdzie nie dość, że zawodniczki okładają się pięściami to jeszcze próbują sobie wyrywać włosy nawzajem. Po chwili jednak Night Hekate wstaje z Daisy i próbuje ją od razu wyrzucić z ringu, jednak najpierw niemiłosiernie ją okłada głową o narożnik, co następuje nie raz, nie dwa, ale dziesięć razy.... po czym wykonuje Stun Gun na swojej "ofierze" i wyrzuca ją z ringu ponad górną liną.

DAISY HAS BEEN ELIMINATED

Hekate triumfuje, po czym szyderczo się śmieje. Gdy do niej chce podejść Amy Grace, która zostawiła Camillę poobijaną w narożniku, zostaje wpędzona w pułapkę i zaaplikowany jej zostaje Dark Lock (Muta Lock) po Drop Toeholdzie! Amy Grace próbuje klepać, ale na nic jej się to zdaje, bowiem w Battle Royalu nie można wygrać przez Submission. Po kilkunastu sekundach, Grace gaśnie i wypada z gry...

AMY GRACE HAS BEEN ELIMINATED

Hekate dominuje to starcie, ale za nią już się czai Camilla i próbuje wykonać Dropkick, lecz Dark Queen odsuwa się w porę, po czym łapie ją pod Figure Four Leg Lock. Akcja zostaje założona, a Camilla niewyobrażalnie cierpi. W międzyczasie Lili i Nadya Black rzucają się z narożnika do narożnika i żadna nie chce odpuścić. W końcu to Lili przejmuje inicjatywę i podczas próby wyrzucenia jej z ringu, wskakuje na drugą linę i mamy Tornado DDT na Nadyi. Wow! Amanda Young wykonuje z rozbiegu Spinning Heel Kick na Victorii McQueen usadowionej w narożniku, po czym przerywa Figure Four Leg Lock wykonany na Camilli. Hekate wydaje się nie być zadowolona z tego powodu i od razu przymierza z Lariatem na Amandę, lecz zostaje zaskoczona Enzuigiri. Camilla wstaje i pomaga Amandzie wyeliminować dominującą do czasu zawodniczkę.

NIGHT HEKATE HAS BEEN ELIMINATED

Camilla i mężatka świeżo po ślubie patrzą poza ring na Dark Queen, która jest bardzo wściekła z powodu przepadłej szansy na mistrzostwo Div, po czym obie nawzajem się atakują, a po krótkiej chwili to Amanda zyskuje przewagę pracując nad nogami oponentki, które ucierpiały w wyniku Figure Four... W międzyczasie Nadya Black podchodzi do Amandy i Irish Whipuje ją na liny, po czym próbuje Clothesline'em ją wywalić z pola walki, ale Lili się nagle pojawia i wyrzuca obie damy z ringu... nie... tylko Nadya wypada, a Amanda się trzyma.

NADYA BLACK HAS BEEN ELIMINATED

Lili próbuje dokończyć eliminację, ale zachodzi ją Victoria McQueen i wykonuje na niej Backstabber! Mrs. Young cudem wybroniła się od eliminacji. Camilla ledwo kontaktuje, ale wbija Double Axe Handle w Amandę, lecz nie wie, że ona nadal celuje w jej nogi i mamy Russian Legsweep, do tego kolejny Figure Four, po którym Camilla nie klepie co prawda, ale wierci się w stronę lin, by się uwolnić. Jednak na niewiele to się zdaje, bo Amanda wciąż ją trzyma w tej akcji i jak widać nie zamierza odpuszczać. Camilla w tym czasie ląduje poza ringiem na dole i chyba nie będzie kontynuować walki, zaś Amanda triumfuje!

CAMILLA HAS BEEN ELIMINATED

Została finałowa trójka! Amanda Young, Lili i Victoria McQueen... panie patrzą na siebie przez chwilę, po czym zaczynają się wzajemnie okładać pięściami. Po kilku sekundach Lili łapie obie przeciwniczki pod Double Sit-out Facebuster! Czyżby ona? Czyżby ona miała zostać nową mistrzynią Div? Nie wyrzuca swoich przeciwniczek, tylko wchodzi na narożnik i chce wymierzyć Splash leżącej tej bliżej siebie, mianowicie mowa o Victorii. Przymierza, ale nie trafia, na czym musiała zdecydowanie ucierpieć. Victoria wyrzuca ją z kwadratowego pierścienia.

LILI HAS BEEN ELIMINATED

Amanda Young się podnosi powoli, a Victoria chce zajść ją od tyłu, by wymierzyć Backstabber. I mamy to zaraz po tym jak oponentka wstaje. Victoria wydaje się być pewna siebie i będzie chciała wyrzucić Mandy z ringu jak najszybciej, ale mamy obrót spraw i kontrę od tej ostatniej, ale moment... Victoria trzyma się lin, po czym podnosi się do ringu z ich pomocą. McQueen teraz naciera na Mandy, ale ona robi unik i mamy przechwycenie pod Turnbuckle Powerbomb. Best Woman in the World to wyraźnie odczuwa, zaś Amanda szykuje się pod MandyLock (Black Widow). To już ślepa uliczka dla Szefowej, która wydaje się być uwalona na dobre. Chwileczkę... McQueen podnosi się powoli i... odpycha Mandy do tyłu, która zatrzymuje się na linach, a na dokładkę dorzuca Dropkick, który eliminuje Amandę Keith-Young!

AMANDA YOUNG HAS BEEN ELIMINATED

WINNER AND NEW MoW DIVAS CHAMPION: Victoria McQueen

A więc mamy nową mistrzynię, Victorię McQueen! Zmęczona zwyciężczyni otrzymuje swój pas i wznosi go wysoko ponad głowę. Brawa dla niej!


__________

<Killswitch Engage - Eye of the Storm>

>>> Do ringu zmierzają Bernard Hughes i Kurt Deacon - The Killer Squad! Mają chyba oni coś do przekazania! Na War Zone spuścili łomot mistrzom Tag Team a więc chyba wiemy co mają na celu!HUGHES: Na War Zone: New Age zniszczyliśmy obecnych mistrzów Tag Team. Udowodniliśmy że nie zasługują oni na to miano! Zostali zrównani.... z matą! Nie wiem na co oni liczą skorto nie są w stanie pokonać nawet nas. W takim razie moze zmierzymy się dzisiaj o pasy Tag Team? Liczymy na tą walke no dalej!...

>>> Patrzą na stage jednak nikt nie wychodzi.

DEACON: Na ich miejscu oddałbym te pasy walkowerem. Nie nadają się i uświadomiliśmy im to! W MoW nadeszła nowa era i zmienią się również mistrzowie! Jesteśmy tu i czekamy!

<Jim Johnston - Real American>

>>> Patrioci wychodzą na rampę w pełnym składzie.BARON: Wiecie dlaczego jesteśmy mistrzami?! Bo jesteśmy patriotami! Jesteśmy dumą tego narodu! Mamy ze sobą poparcie fanów.

HEWITT: Wy też jesteście Amerykanami, jednak postanowiliście zdradzić swój naród. Nie podoba nam się to i na pewno będziemy zmierzać do tego, aby to zmienić.

VOLVER: Hughes, Deacon... Jesteście gotowi na Dzień Sprawiedliwości?

<Jim Johnston - Here Comes the Money>

>>> Na stage wychodzi Jake'O'Chris!

JAKE: What's up? Obserwowałem was z zaplecza i wiecie co - podoba mi się to! Co powiecie na... Beat the Clock Challenge? *pop* Otóż, już na następnym Fightdown ujrzymy dwa pojedynki: Bernard Hughes vs Baron Neighter oraz Kurt Deacon vs Alex Volver. Ten, który pokona rywala w krótszym czasie, zwycięża i będzie razem ze swoim tag team partnerem wybrać stypulację godną tak ekstremalnej gali, jaką jest Carnage!>>> Jake rzuca mikrofon i z uśmiechem na twarzy macha do fanów. Beat the Clock... to jest coś!

__________

>>> Przenosimy się do sali gimnastycznej gdzie znajduje się Skiller, Martin i Jekyll.

TRENERKA FITNESSU: Dzień dobry. Nazywam się Elżbieta Chodak i w dzisiejszym programie pokaże wam jak pozbyć się nieprzyjemnego celulitu.

SKILLER: Co?

ELŻBIETA CHODAK: I jak nabrać pięknych kobiecych krztałtów.

JEKYLL: O co ci chodzi?

ELŻBIETA CHODAK: Chciałabym abyście ćwiczyły przynajmniej trzy razy w tygodniu.

JEKYLL: Płci Ci się jebły?

ELŻBIETA CHODAK: Podstawą moich ćwiczeń są mięśnie brzucha, widzę, że umiesz napinać mięśnie bicepsu, ale pamiętaj, że podczas moich ćwiczeń niezależnie od pozycji napinaj też mięśnie brzucha.

SKILLER: "Darmowa opieka fitness", "lukratywny kontrakt", ta jasne.

>>> A few minutes later

ELŻBIETA CHODAK: Teraz czas na dzień nóg.
MARTIN: O nie, mój koszmar. Zaraz koło dnia rąk i dnia nie bycia wkurwiającym gówniakiem.

ELŻBIETA CHODAK: Chodźcie, panie, prostujemy się i podnosimy kolana, a teraz przenosimy nogę do tyłu.

>>> Jekyll i Skiller wykonują poprawnie ćwiczenie, lecz Walker się wywraca.

MARTIN: JA PIERDOLE, NIE CHCE MI SIĘ., TWOJA MATKA ROBI WIĘCEJ LODÓW NIŻ ALGIDA.

>>> Martin wybiega z sali.

ELŻBIETA CHODAK: Dobrze panie, nie jesteśmy pizdami, robimy dalej. 
Jeszcze 10
Jeszcze 9

….

ELŻBIETA CHODAK: Teraz rozkładamy nogi na szerokość bioder i robimy głęboki przysiad. Właśnie tak, dobrze panie. Wypinamy się jak Kacu gdy wchodzi tata do pokoju, dajemy.


>>> Martin wchodzi

MARTIN: Jak nie poćwiczę to przynajmniej na sexy tyłki popatrzę.

ELŻBIETA CHODAK: Teraz panie na glebe! I robimy brzuszki. MIĘŚNIE NAPINAĆ!

>>> Skiller zaczyna robić brzuszki, ale nagle zaczyna go coś swędzieć i przestaje.

JEKYLL: NAKURWIAM SALTO!

Jekyll wykonuje Shooting Star Press na Skillera, po czym wstaje i zaczyna się śmiać, po tym odwraca się do Skillera i inkasuje Punch i jeszcze jeden, po czym dostaje Snap Suplexem. Skiller obija Jekylla w parterze, a w tym czasie Martin próbuje flirtować z Elżbietą, ktora i tak go policzkuje i wychodzi.

MARTIN: WASZA WINA!

>>> Martin dołącza do brawlu, po chwili kamerzyście się nudzi i odchodzi.

__________

<CFO$ - Lucha Lucha>

>>> Spory pop dla Azazela, który pojawia się na rampie i zmierza do ringu w normalnym stylu, nie tak jak zwykle. Ma przy sobie mikrofon i coś do powiedzenia.

AZAZEL: People's Mania to była naprawdę świetna gala! To co się działo tam, przerosło moje i nie tylko moje najśmielsze oczekiwania głównie z tego względu, że walki utrzymywały bardzo wysoki poziom i największa gala roku będzie jeszcze długo siedzieć w głowach fanom. *spory cheer, pojawiają się chanty: THIS IS WRESTLING!* Powiem też, że dla mnie to był ogromny zaszczyt dorwać pas MoW Light Heavyweight Championship, tym bardziej, że przed około stu tysięcoma widzami oglądającymi na żywo! *cheer* Jesteście wspaniali, bowiem bez Was, treningów i ciężkiej pracy nie osiągnąłbym tego, co mam teraz i nie oszukując Was, byłbym w przeciwnym wypadku na samym dnie. Wspaniale jest móc przemawiać przed tak wspaniałą publicznością, mówię to szczerze, prosto z serca. *Ogromny cheer* Jednak jest coś, a właściwie ktoś, kto nie daje mi spać spokojnie po nocach... mowa o Bane'ie - człowieku, który podobno nie odczuwa nic a nic strachu. Serio? Czy naprawdę można się takim urodzić? Wątpię. Mi się wydaje, że Bane ma zwyczajnie nie po kolei w głowie, a zacznie odczuwać lęk... lęk przede mną *Cheer* Jak go urządzę to nawet suchy piach z niego nie zostanie. Będzie drżał ze strachu jak mało kto plus nie odbierze mi tytułu mistrzowskiego, choćby nie wiadomo jak bardzo się starał - brak strachu to głupota i to go zgubi...Nagle na arenie robi się ciemno, a światło skierowane jest... na sufit, z którego coś zjeżdża. Co to może być? Przedmiot zjeżdża coraz niżej, aż zatrzymuje się przed twarzą Azazela... zaraz... to jego... co!? To jego maska!? Światło teraz skierowane jest na środek kwadratowego pierścienia,.. Mistrz wagi półciężkiej nie rozumie o co tutaj chodzi. Chce dotknąć swoje maski, gdy ta zaczyna nagle się palić! Azazel lekko się wzdrygnął, a na arenie słychać przerażający śmiech Bane'a... Cóż, będzie strasznie, ale przyzwoicie, jeśli chodzi o zatargi tych dwóch Luchadorów.

__________

EVAN TYLER vs TRANE CASH - No DQ Match

<Three Days Grace - I'm Machine>

>>> Czas na No Disqualification Match, który został zapowiedziany na Fightdown. Rozbrzmiewa już theme song Evana, jednak ten nie wychodzi na rampę.

Co jest!? Na titantronie widać zakrwawionego, leżącego na podłodze Evana. Słychać szyderczy, przeraźliwy śmiech. Możemy się jedynie domyślać, kto jest sprawcą tego zdarzenia. Wygląda na to, że walka się nie odbędzie.

_________

<This Fire Burns as One>

>>> Rozbrzmiewa theme song zawodnika, któremu na War Zone: New Age nie udało się zdobyć MoW World Championship. Wygląda jednak na to, że podczas gdy zgasło światło, został on zaatakowany. Jednak przez kogo? Może dowiemy się tego dziś? Nou nie wchodzi od razu do ringu, ale idzie po krzesełko, które następnie ustawia na środku. Siada na nim, ma przy sobie swój ulubiony atrybut - mikrofon! Zatem posłuchajmy...

NOUVEL: Ehh, nie jestem tu po to, żeby się wam żalić, aby wylewać swoje smutki... Nie mam nawet takiego zamiaru. Wyszedłem tu po to, aby powiedzieć, że atak na mnie w main evencie to jedno, wielkie nieporozumienie... Rozumiem, że Chris szukał innych środków gdyż zdawał sobie sprawę z tego, iż mnie nie pokona. Rozumiem jego zachowanie, być może zrobił bym to samo gdybym był tak słaby jak on. Ale nie jestem. Jestem The Special One i jestem Zbawcą. Wygrałeś bitwę "przyjacielu", jednak to nie koniec. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. To dopiero początek, a pierwsza jaskółka wiosny nie czyni. Będę dążył do tego, aby wyeliminować, a następnie eksterminować ścierwo, które nazywa się Chris Carney. Będzie to najlepsze dla świata oraz najlepsze dla Masters of Wrestling. Gdybym miał możliwość zabić Shreddera i Chrisa, wybrałbym Shre... nie, to złe porównanie. Chciałbym wytępić obydwa te chwasty z mojego ogródka tak szybko, jak tylko się da. Polish Warrior... mówią, że gówna się nie tyka, ale jestem zmuszony to zrobić. To hańba dla federacji, że ten śmieć był tu mistrzem. Ciekawe czym na to zasłużył, bo innej opcji niż wchodzenie pod stołek szefa nie widzę... Niedawno byliśmy też świadkami pewnej karuzeli śmiechu, ponieważ do federacji przybyła rodzinka McQueen'ów. Swoją drogą mimo tego, że Victoria jest wyszczekana i pyskata, to w Battle Royal pokazała bardzo wiele... Eee, co ja gadam? To było beznadziejne, żałosne i wołające o pomstę do nieba. Zobaczymy, jak to będzie z Alexandrem, ale myślę, że będzie podobnie. Słyszałem, że kocha blask reflektorów, ale to ja jestem tu w centrum uwagi. Oczy całego świata spoglądają na mnie, tak właśnie na...

<Downstait - I Came to Play (with Hollywood Intro)>

>>> Ależ kogo my tu mamy? To sam A+ Star, Alexander McQueen! Wychodzi on oczywiście w towarzystwie siostry, która nieco wcześniej zdobyła mistrzostwo div. The Awesome One wchodzi na apron i naciąga linę, aby Victoria mogła wejść do ringu. On sam również przechodzi pomiędzy linami, podchodzi do Nouvela i ściąga okulary przeciwsłoneczne tuż przed jego nosem. Bierze mikrofon dla siebie i swojej siostry, co ma nam do przekazania?

ALEXANDER: Nouvel, Nouvel, Nouvel... Odniosę się najpierw do wydarzeń sprzed kilku dni. Możesz mieć pewność, że atak na ciebie to absolutnie nie jest moja sprawka. Nie bawię się w takie rzeczy, po prostu nie mam na nie czasu. Gdy coś chcę, wychodzę do ringu i to robię. Tak jak teraz, wygadujesz takie głupoty, że po prostu musiałem ci przerwać. Mylisz się, gdyż najwyraźniej nie czytasz gazet, w których wszyscy piszą o nas - o mnie i o Victorii.

VICTORIA: Dokładnie tak. Nouvel, ty już straciłeś swoją szansę na War Zone. Drugiej takiej już nie dostaniesz, teraz to jest nasz czas i nasz ring!

NOUVEL: Dziewczynko, nie mów mi, że to wasz ring. To nie jest w najmniejszym stopniu wasza własność. Rozumiem, że uwielbiacie się panoszyć, jednak muszę wam coś pokazać. Muszę pokazać wam, gdzie są drzwi.

ALEXANDER: Doprawdy, chcesz nas stąd wygonić? Wykluczone. Ja tobie też muszę coś pokazać, a będzie to miejsce w hierarchii, które jest na samym dole. Mam to zrobić teraz?

>>> Nouvel uśmiecha się do Alexandra i składa krzesło, które wcześniej sobie przyniósł. McQueen'om nie jest już do śmiechu.

<Three Days Grace - Bitter Taste>

>>> Chris Carney, MoW World Champion wychodzi na rampę ze swoim pasem na biodrach. Ściąga je, wznosi ponad głowę i kładzie na barku. Idzie w stronę ringu z mikrofonem w ręku. Nouvel staje w narożniku, wciąż trzymając krzesło, a Alexander siada na środkowej linie, zapraszając Chrisa do ringu. Ten jednak wchodzi na stół komentatorski.

CARNEY: Nouvel, kochany, obleśny braciszku oraz wy, czerwone autka McQueen. Mówicie o hierarchii. Też coś o niej powiem - to ja jestem na jej szczycie, a wy na samym dole. Przemawiam do was jako mistrz świata, a to mówi samo za siebie. Sam fakt posiadania tego pasa przeze mnie pozwala mnie na nazywanie się najlepszym zawodnikiem MoW, któremu nie jesteście godni nawet czyścić butów. A ty Victorio... możesz mi co najwyżej obciągnąć. Jeśli chcecie walczyć o ten pas, musicie coś udowodnić.

NOUVEL: Udowodniłem to na War Zone, gdzie dominowałem nad tobą i byłem bliski pokonania cię, ale ty jak zawsze musiałeś użyć swoich nieczystych zagrywek. Z pomocą przyszli ci twoi ludzie, bo sam nie byłbyś w stanie mnie pokonać.

CARNEY: Czy to moi ludzie... Może tak, może nie... Jedno jest pewne - ten pas należy do mnie i nie mam zamiaru wypuścić go z rąk. Nie tkniecie go nawet, ponieważ jest on mój. Rozumiecie to?

ALEXANDER: Rozumiemy, co chcesz nam przekazać, ale nie zgadzamy się z tobą. To znaczy... ja i Victoria, gdyż do tego plebsa chyba nic nie dociera...

Nouvel nie wytrzymał i rzuca się na McQueena z krzesłem. Wyprowadza kilka chairshotów, po których Money Maker wypada z ringu pod dolną liną. Wściekła Victoria z MoW Divas Championship na biodrach staje na apronie i posyła całusa w stronę Nou, po czym razem z bratem idzie w stronę rampy. Ale chwila chwila, do ringu wbiega Chris Carney, zza pleców atakując The Special One, który miał ze sobą krzesło! Wypada mu ono, a Star of Eternity to wykorzystuje, podnosi przedmiot i atakuje nim Nouvela. Obija tułów Saviora, po czym rzuca krzesełko na matę i Your Last Sunset (Hiromi Cutter) wprost na item! Czy ujrzymy jeszcze Carney Theory (Flip Piledriver)? First time in MoW? Wait a second! Światło gaśnie jak miało to miejsce w poniedziałek, jedyne światło to flesze telefonów komórkowych. Po około dziesięciu sekundach światło wraca, a w ringu są dwie podobnej postury zakapturzone osoby! Ściągają kaptury... To Resistance, Nick oraz Scott Jackville! Spoglądają na Carneya. Ten puszcza Nou, który pada na matę. Odchodzi od niego, a wtedy bracia pomagają wstać The Special One. Idą z nim do narożnika, gdzie ten staje na równe nogi opierając się o górną linę. Jackville'owie upewniają się, że wszystko jest w porządku po czym odwracają się i puszczają oczko do Phenomenoma, wciąż zamroczony Nouvel robi dwa kroki w przód i inkasuje Double Trouble (Double Stiff Kick)! Co... co tu się stało!? Czyżby projekt o nazwie Carney Club wszedł w życie? Na to wygląda! Magnificent Shooter w charakterystyczny sposób układa palce i wznosi prawą rękę w górę... Resistance "zbijają" ten taunt razem z Chrisem i zaczynają okopywać The Special One! Nouvel jest aktualnie bez szans, obijany przez trójkę rywali. Nikt nie wychodzi nawet na stage. Jackville'owie wykonują swoje All Three Things (More Bang For You Buck), aby następnie przekazać Nouvela Chrisowi, który robi Carney Theory (Flip Piledriver)! Co za masakra! Nikt się tego nie spodziewał. Star of Eternity podnosi głowę leżącego Nou i ustawia go w pozycji siedzącej, przykładając mu "pistolet" do głowy, gdy Nick i Scott tauntują.

W takim oto stylu kończymy Fightdown i widzimy się na War Zone, nie możecie tego przegapić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Comments System

Disqus Shortname