sobota, 4 czerwca 2016

FIGHTDOWN 03/06


<Aby przeczytać, kliknij "Czytaj więcej">


<Pillar - Frontline>

Cleveland, Ohio

___________

WIELKA BITWA


<Motorhead - King of Kings>

>>> Show rozpoczyna nie kto inny, jak Sergio Stoudemire. Co ciekawe, ma on ze sobą dwa pasy - MoW Intercontinental Championship oraz MoW United States Championship, który zastąpił pas wagi półciężkiej. Double S wchodzi do ringu i charakterystycznie tauntuje na narożnikach. Prosi o mikrofon.

SERGIO: Mistrzostwa, które trzymam potrzebują świeżości. Jacob Adams oraz Azazel zostali zwolnieni za swoje haniebne czyny, a ich pasy zostały zwakowane. Pasy te jednak nie mogą pozostać zbyt długo bez właściciela. Już na niedzielnym PPV, Carnage, odbędzie się dwudziestoosobowy Battle Royal o obydwa pasy. To będzie prawdziwa bi...


<CFO$ - Hallelujah>

>>> Kogo my tu mamy? To Alexander Nackvill... Wychodzi na stage w szlafroku, co ma on do powiedzenia?

ALEXANDER: Szanowny Panie Stoudemire, nie wychodzę tu bez powodu. Wychodzę tu po to, aby oznajmić Panu oraz wam wszystkim zgromadzonym na arenie, że ja, Alexander Nackvill, zdobędę obydwa pasy wyrzucając wszystkich innych uczestników walki ponad górną liną. Iloraz inteligencji, jaką posiadam jest równie wysoki jak poziom mojej dominacji w ringu, którą rozpocznę od niedzieli. Mogę obliczyć procent prawdopodobieństwa mojego zwycięstwa, i w teorii jest to 5%, lecz w praktyce wynosi ona 100%. Będę szczery i powiem, że jesteście na mnie zbyt głupi. Jedynie Pan, Panie Stoudemire ma jeszcze chociaż odrobinę rozumu. Mam nadzieję, że rozumie mnie Pan, i...


<I Come From Money>

>>> Czas na Rodrigo Pereza! Ten wychodzi na rampę, szastając dolarami i przystawiając je do fanów zgromadzonych w pierwszym rzędzie.

RODRIGO: Nackvill, mówisz, że jesteś najmądrzejszy i tylko z takimi się zadajesz. Mówisz, że to ty wygrasz niedzielny Battle Royal. Niestety, tutaj muszę cię zmartwić. Zwycięstwo jest mi pisane, poza tym powinienem dostać tytuł interkontynentalny z automatu po pokonaniu tego knypka, Jacoba Adamsa. Jednak...


<Flo Rida - Wild>

>>> Jest i Austin Avalanche! Salt Lake Diamond zmierza w stronę ringu z mikrofonem w ręku.

AUSTIN: Obydwaj jesteście w błędzie. I ty panie mądry, i ty panie bogaty. To jest mój czas, moja chwila i to ja zdobędę na Carnage mistrzostwo interkontynentalne oraz mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Możecie się z tym nie zgodzić, ale jesteście idiotami. Jeden głupszy od drugiego. Co, prawda boli?

SERGIO: Spokojnie panowie, wyjaśnicie sobie to na PPV.

Rodrigo jednak nie wytrzymuje i rzuca się na Austina! Seria uderzeń w parterze, po czym Nackvill podnosi Pereza i aplikuje mu Intellectual Feast (Full Nelson Slam)! Bogacz wypada z ringu, a Idea Xernist staje jeszcze nad Avalanche'm, próbuje Final Intellect Exulaiser (Double Underhook Powerbomb), jednak inkasuje Enzuigiri! Alexander zamroczony, staje przy linach lecz zostaje wyrzucony ponad górną liną! Flying One triumfuje, spogląda na pasy które trzyma Sergio Stoudemire... Po czym odchodzi. Wygląda na to, że ta trójka to główni faworyci Battle Royal, lecz może ktoś pokusi się o niespodziankę?

__________


<Jim Johnston - Here Comes the Money>

>>> Przenosimy się na parking dla personelu i widzimy złote WMB Jake’a Christophera, który wysiada z auta i wyciąga z bagażnika walizkę i idzie do wejścia, ale na jego drodze staje ochroniarz.

OCHRONIARZ I: Mówiłem ci ostatnim razem, w tych butach nie wejdziesz.

>>> Jake wręcza ochroniarzowi $20 i chce przejść dalej, ale Ochroniarz II staje mu na drodze.

OCHRONIARZ II: Stary znowu dajesz za 20 dolców? Z debilami całe życie. Nie przejdziesz, jesteś na liście osób, które nie wejdą.

JAKE: Przemyślałem to, Krystian!

>>> Z zaparkowanego samochodu wysiada gruby ochroniarz. Podchodzi do Jake’a i ochroniarzy.

JAKE: To jest Krystian, mój prywatny ochroniarz, macie wybór, albo przyjmiecie ode mnie “darowiznę”, albo porozmawiacie z Krystianem.

>>> Jake wyciąga $200, daje to ochroniarzom i przechodzi.

__________

MŁODOŚĆ, A MOŻE DOŚWIADCZENIE?

DRIZARD vs TRANE CASH


<Limp Bitzkit - Rollin'>

>>> Czas na pierwszą dzisiaj walkę! Jako pierwszy do ringu wychodzi MoW Original, pierwszy w historii mistrz telewizyjny, Drizard!


<The Money Team Anthem>

>>> Czas i na jego rywala, którym będzie Trane Cash!

<Gong!>

Obydwaj panowie znajdują się już w ringu. Sędzia daje znak i zawodnicy przechodzą do zwarcia z którego zwycięsko wychodzi Drizard powalając rywala Dropkickiem. Trane natychmiast wstaje i unika ciosu Drizarda, odbija się od lin i częstuje rywala Bicycle Kickiem. Przypina, lecz  Drizard natychmiast odkopuje. Cash podnosi Drizarda, a ten powala go Uppercutem. Trane powalony, a Drizard podnosi go i pzechodzi do German Suplexu. Następnie wchodzi na narożnik i częstuje rywala Leg Dropem po czym przypina 1......2... Cash odkopuje. Drizard ponownie wchodzi na narożnik i szykuje się do zakończenia, zeskakuje jednak po chwili widząc że Trane przeturlał się do narożnika. Rozpędza się i trafia w pusty narożnik po czym otrzymuje Corner Enzuigiri od Casha. Drizard powoli spływa po narożniku, lecz Cash chwyta go i przy użyciu Cravate Suplex przerzuca go na środek ringu. Sam wchodzi na naroznik i szykuje się do skoku... Diving Moonsault od Casha! Przypina 1.....2.. Drizard odkopuje, lecz Cash przechodzi po tym do Crossface'a. Drizard walczy z bólem i powoli czołga się do lin, Cash przerywa jednak i znów przyciąga na środek, co wykozystuje rywal kopniakiem w głowe odpychając Casha. Cash rzuca się w strone Drizarda, lecz ten częstuje go Atomic Dropem i przechodzi po tym do DDT. Drizard przypina 1.....2.. Cash odkopuje. Trane'a zaczyna irytować upór rywala. Czeka aż rywal się podniesie i chwyta go do Ca$h Cutter (Cross Rhodes). Drizard uwalnia się jednak i przechodzi do Rock Bottom! Rock Bottom dla Casha. Drizard  wchodzi na narożnik i sygnalizuje zakończenie walki. Ustawia się i wykonuje Dying Spin (450 Splash) prosto na matę! Cash unika ataku i od razu dokłada Shining Wizard na usiłującym wstać Drizardzie. Nie marnuje ani chwili, podnosi rywala i wykonuje Sitout side slam natychmiastowo przypinając 1.....2.. Nie! Drizard odkopuje. Cash chwyta się za głowę i ponownie ustawia się do Ca$h Cutter (Cross Rhodes). Chwyta rywala, lecz ten odwraca się i zgina rywala w pół po czym przechodzi do Drizard Clash (Styles Clash). Cash przerzuca jednak rywala za plecy, podbiega do lin i wykonuje Dolar's Kick (Disaster Kick)! Przypina 1.....2.....3!
ZWYCIĘZCA: Trane Cash

Trane Cash wygrywa tę walkę.


<Iron Maiden - 2 Minutes to Midnight>

Ale kogo my tu mamy? To Jacob Blade. Wychodzi on w garniturze i dostojnym krokiem idzie do ringu. Staje oko w oko z Trane'm, po czym wspólnie z nim atakuje Drizarda! Brutalna, młoda siła okopuje weterana...


<Three Days Grace - I'm Machine>

Jest i Evan Tyler! The Man That Gravity Forgot wbiega do ringu i atakuje Casha! W tym czasie Drizard zajmuje się Blade'm. Trane próbuje uciekać, ale Evan łapie go przy linach i wyprowadza Bridging German Suplex! Tymczasem Drizard częstuje Jacoba Drizard Clash (Styles Clash)! Cash i Blade zostają wyrzuceni z ringu, a weterani pozostali w nim. Czyżby jakaś walka na Carnage?

__________

BÓG PRZEMÓWIŁ


<This Fire Burns as One>

>>> Jesteśmy w jakimś pomieszczeniu. Na środku, na krześle siedzi znajoma nam postać - Nouvel.

NOUVEL: Carney, Carney, Carney... Jesteś jebanym zerem, braciszku. Rozumiem, że chciałeś zdobyć kolejny w swojej karierze główny pas, ale jak zwykle musiałeś zrobić to w sposób nieuczciwy. Jak zwykle wykorzystałeś kogoś do tego, aby wejść na szczyt. Tymi nieszczęśnikami są Scott i Nick Jackville'owie. Założę się, że Chris niedługo ich porzuci, gdyż będą dla niego bezużyteczni. Tak było zawsze. Cwany, przebiegły - taki był, jest i będzie Carney. Mimo, że łączą nas więzy krwi, nie jestem taki jak on. Jestem kimś więcej, niż on. Jestem Bogiem tego biznesu, gdy pojawiam się w ringu tworzę prawdziwy spektakl który powoduje banana na twarzy każdego. Jestem Bogiem, Zbawcą naszych czasów. Gdy przemawiam, wszyscy milkną gdyż boją się o swoje życie. Musicie mnie słuchać, gdyż tu chodzi o was, o wasze zbawienie, o to czy traficie do nieba... Do obiecanego raju, który mogę zapewnić wam tylko ja. 

__________

PATRIOTYCZNA SPRAWIEDLIWOŚĆ<Jim Johnston - Real American>

>>> Na stage wychodzą The Patriots - Baron Neighter i Alex Volver wspólnie ze swoim mentorem, Lewisem Hewittem. Wszyscy kładą dłoń na sercu krzycząc "We, the People!", po czym idą energicznie do ringu razem ze swoimi tytułami Tag Team.

BARON: Cleveland... Jak dobrze was widzieć. Miasto, w którym jesteśmy zostało założone w 1796 roku.

ALEX: Dwadzieścia lat wcześniej Kongres w Filadelfii uchwalił Deklarację Niepodległości Stanów Zjednoczonych.

HEWITT: Mamy rok 2016, od tych wydarzeń minęło przeszło 200 lat. Pamiętamy o naszych przodkach, którzy polegli w imię ojczyzny, ale patrzymy również w przyszłość. Przyszłość należy do nas, drodzy Amerykanie. To od nas zależy, jak będą żyły nasze dzieci, nasze wnuki.

BARON: O tak. Mówiliśmy już o przeszłości, mówiliśmy o przyszłości. Hmmm, o czym jeszcze nie mówiliśmy?

ALEX: ... o teraźniejszości!

HEWITT: Dokładnie, to właśnie teraźniejszość ma największy wpływ na przyszłość. A moi podopieczni nie mają rywali na PPV.

BARON: Czekaj... a The Killer Squad? A nie, oni tak się nachlali, że zamknęli ich w izbie wytrzeźwień. I dobrze.

ALEX: Rzucamy więc otwarte wyzwanie dla każdego tag teamu, będącego na zapleczu. Jednak to nie będzie zwykła walka. To będzie Tornado Tag Team Match!

HEWITT: No dalej, jeśli jest ktoś chętny - zapraszamy!


<Are You Ready?>

>>> To Special OP! Ranger, Alevas i Young odpowiadają na wyzwanie Patriotów. Są wśród publiczności i stamtąd zaczynają mówić, powoli kierując się po schodach w stronę ringu.

RANGER: Oj koledzy koledzy... Nie wiecie, na co się porwaliście.

JAKE: Nas jest trzech, a was - dwóch.

ALEVAS: Nie liczymy oczywiście tego dziadzia, który hoduje wąsa pod nosem. No dalej, teraz nie jest wam do śmiechu. Mamy przewagę liczebną, jesteśmy od was silniejsi, lepsi i w niedzielę zdobędziemy pasy Tag Team!

HEWITT: Ajajaj, przewaga liczebna... Każdy tak mówił. Ci dwaj jednak nie zamierzają się poddawać, będą walczyć do końca niczym Spartanie w Bitwie pod Termopilami.

RANGER: Ah ta historia, kogo ona interesuje... Po Carnage we wszystkich podręcznikach powinna się znaleźć jedna data - data zdobycia MoW Tag Team Championship przez Special OP!

Special OP wchodzą do ringu i stają oko w oko z Patriotami. Postanawiają zaatakować! Trzech na dwóch, Neighter i Volver są okopywani w narożnikach...

<Dark Side>

Ale chwila! W narożnikach wybucha ogień, a na stage razem z Nekromanto wychodzi Lucyfer! Satan idzie w stronę ringu, Jake wybiega z ringu i próbuje go zaatakować, zostaje jednak powalony Big Bootem. Devil wchodzi do ringu i Clothesline'm powala zarówno Rangera jak i Alevasa! Ci wypadają z ringu pod dolną liną, Lewis Hewitt sprawdza, co z Patriotami. Powinien być jednak czujny... Zza pleców atakuje go Lucyfer, łapie go pod szyję i ciska o matę Chokeslamem! Demon staje na środku ringu, wznosi ręce do góry i tauntuje... W narożnikach wybuchają płomienie, a Lucyfer opuszcza ring. Special OP uciekli w publiczność, skąd obserwują odchodzącego Diabła.

__________

OŚWIADCZENIE SZALEŃCA


<Chriscontrol>

>>> Kamera przenosi się do mrocznego, ciemnego pomieszczenia... W nim jest Mark Jacobs.

JACOBS: A wy co tacy poważni? Spokojnie, jeżeli wam również radość sprawia krzywdzenie innych to dobrze trafiliście i chwila moment rozwesele te wasze ponure twarze. Może pokazać wam sztuczkę? Pokażę, jak nadzieja każdego zawodnika po kolei nagle zniknie! Mogę wam też pokazać jak nagle mistrzowie tracą pasy! Będzie zabawnie no dalej! Twierdzicie że to wasi wojownicy, bohaterzy, obrońcy. Jednak MoW potrzebowało kogoś kto im się sprzeciwi. Czarnego charakteru, który załatwi wszystko w tak zabawny sposób. No skąd ta powaga? Nagle gdy do was mówie robicie się smutni? Przestraszeni? To dobrze bo nie wiecie co jeszcze was czeka *śmiech* Jestem przedstawicielem chaosu. A wiecie co jest najważniejsze w chaosie? Jest sprawiedliwy. Ja będę nad tym panował i wkrótce dowiecie się do czego to doprowadzi. Znakomicie walczę a jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo. Zawsze mi tak powtarzano, tak więc trafiłem tutaj. Teraz tutaj zapanuje chaos a władca tego chaosu może być tylko jeden i nikt nie może na to poradzić.

__________

JOHNY MONTANA vs BAD NEWS BILLY


<Downplay - Hated Your From Hello>

>>> Kolejną walką na dzisiejszym Fightdown jest pojedynek na zasadach standardowych. Jako pierwszy do ringu wychodzi Johny Montana.


<I Did My Time>

>>> A oto i jego rywal - Bad News Billy.

<Gong!>

Walka zaczyna się od tradycyjnego zwarcia, które zdecydowanie wygrywa Billy. Przepycha on oponenta do narożnika i wymierza mu tam kilkanaście wejść z barku, po czym Irish Whipuje go na liny i częstuje Shoulder Blockiem... nie, unik i Hurricanrana! Zaraz Dark Knight podnosi lekko zamroczonego rywala i aplikuje mu Inverted Suplexa, po którym pierwszy pin, 1.....2.. kick-out. Johny wychodzi na narożnik, czeka aż rywal się podniesie. Ten jednak ucieka z ringu pod dolną liną, Montana jednak nie odpuszcza i wykonuje Diving Crossbody poza ring! Johny wrzuca swojego rywala do ringu i zasypuje go całą serią Stompów. Na koniec próba Double Foot Stompu lecz BNB unika, wstaje i wykonuje Clothesline! Drugi Clothesline! Trzeci Clothesline, po czym Irish Whip i Tilt’a’whirl Backbreaker! 1.....2... kick-out. Bloody King zapina Headlock, Johny próbuje powoli wstawać, udaje mu się to i wyprowadza serię ataków z łokcia. Otrzymuje jednak Knee Lifta, po którym Irish Whip do narożnika i Corner Clothesline... nie, unik i Inverted Atomic Drop! Odbicie od lin i co? Spinebuster od Bringer of Bad News! Przyszedł czas na wyrok, Judgment (Bullhammer) w drodze... unik i Standing Cutter! Pin, 1.....2.... kick-out! Bloody King odkopuje. Montana wychodzi na narożnik, szykuje 450 Splash... niestety nie trafia, Judgment (Bullhammer) zaaplikowany! 1.....2.....3!
ZWYCIĘZCA: Bad News Billy

Real Destroyer wygrywa to starcie. Staje on nad Montaną i kopie go w plecy, dalej triumfując.

__________

POZŁACANA STAL


<Killswitch Engage - This Fire Burns>

>>> Czas na wywiad, który przeprowadzi Abby Harris, a jej gościem będzie Kellan Anderson.

ABBY: Witaj, Kellan. Już w niedzielę stoczysz najważniejszą walkę w swojej dotychczasowej karierze. Jak się przed nią czujesz?

KELLAN: Czeka mnie wojna. Wojna na śmierć i życie. Nie interesuje mnie ilość zabójstw, których na niej wykonam. Interesują mnie łupy, interesuje mnie MoW World Championship. Dziś czeka mnie bitwa, zalążek wojny którą odbędę.

ABBY: Zmierzysz się w walce tag teamowej: ty i Nouvel kontra członkowie Carney Clubu, Resistance - Scott & Nick Jackville'owie.

KELLAN: Kiedyś to ja byłem chłopcem na posyłki Chrisa. Bullet Club w PWE istniał na zasadzie wypełniania poleceń wyznaczonych przez Carneya. Tym razem też tak jest. Tym razem ma on braci Jackville'ów, kolejnych chłopców na posyłki. Czas na zemstę, czas na to, aby uczeń pokonał swojego mistrza.

ABBY: Ta walka nie ma jeszcze stypulacji, a jak wiadomo na PPV będzie hardcore'owo. Dostałam informację od zarządu, że ta walka będzie main eventem gali, a stypulacja to... Steel Cage Match!

KELLAN: No i widzisz Abby, wszystko jest dla ludzi. Big Dog rusza na łowy. Łowy w pozłacanej stali...

__________

ŚMIESZKÓW CIĄG DALSZY


>>> Przenosimy się do Muzeum Lotnictwa gdzie są Martin, Jekyll i Skiller. Wycieczka zaczyna się od oglądania starych XX-sto wiecznych drewnianych samolotów.

MARTIN: Te samoloty są tak drewniane jak Jekyll w ringu.

>>> Martin zaczyna się śmiać ze swojego żartu, a wycieczka odchodzi.

MARTIN: Najpierw społeczeństwo teraz wy, zaczekajcie.


>>> Teraz wycieczka poszła na samoloty z okresu I Wojny Światowej. Skiller od razu idzie oglądać ubrania pilotów, Jekyll idzie oglądać broń, a Martin flirtuje z Przewodniczką - Martą Wojtek.

MARTIN: To co, Przychodzisz tutaj często?

MARTA: Pracuję tutaj, jesteś głupi?

MARTIN: Tak... To znaczy nie, ale zgubiłem się w twoich oczach.

MARTA:

MARTIN: To co, chcesz zobaczyć moją awionetkę?

>>> Marta policzkuje Martina i idzie powstrzymać Skillera, który ubrał strój pilota.

...

>>> Wycieczka dochodzi do samolotów z II Wojny Światowej. Skiller I Jekyll rozmawiają o Hitlerze, ktoś woła Martina, a ten ucieka do toalety i nie wraca.

SKILLER: Nikt nie zrozumie tego typa.

JEKYLL: Wkurza mnie...

SKILLER: Czy jest ktoś kogo on nie wkurza.

JEKYLL: A tak poza tym to sory, nie wiem co we mnie ostatnio wystąpiło. A wiedziałeś, że Hitler był malarzem, fascynujące...

>>> Nagle ktoś popycha Jekylla, który wpada na Skillera. TO BLEH! Bleh jest ubrany w glany, wojskowe spodnie i Niemiecki Hełm, wskakuje do jednego z samolotów i krzyczy.

BLEH: STRZELAMY DO POLACZKÓW! RATATATATATATATA! JAK DZIADEK W LUFTWAFFE! HENDEHO, DER JUDEN POLNISZE SZWAJNE!

>>> Jekyll pomaga wstać Skillerowi, ale Martin, który już wrócił stuka Skillera od tyłu w głowę.

SKILLER: CO TY ROBISZ?

MARTIN: To był Jekyll!

>>> Skiller rzuca się na Jekylla, po chwili obydwoje zostają wyniesioni przez ochronę. Martin śmieje się z nich, ale po chwili zaczyna uciekać, bo Bleh zaczął go gonić z biczem.

__________


<Jim Johnson - Here Comes the Money>

>>> HERE COMES THE MONEY! MONEY TALKS! To Jake Christopher, który klasycznym krokiem wraz z tauntem wbiega do ringu i bierze mikrofon.

JAKE: Czas mi się kończy, bo zaraz pewnie wyjdzie tutaj kilku ochroniarzy, którzy będą mnie chcieli wyrzucić z tego miejsca, dlatego mogę Cię prosić “tato” abyś tutaj wyszedł.


<Jim Johnson - No Chance in Hell>

>>> Daniel Christopher pojawia się zdziwiony na rampie z mikrofonem.

JAKE: Zanim cokolwiek powiesz. Wiesz? Gdy w piątek uniemożliwiłeś mi powiedzenie kolejnej dawki prawdy o tej federacji uświadomiłeś mi coś i jestem Ci za to wdzięczny, bardzo wdzięczny. Gdy wracałem do domu bałem się co się może stać tej nocy, nic się nie zmieniło, ale uświadomiłem sobie, że ja jestem w stanie postawić wszystko, by zająć się tą właśnie częścią firmy - FightDown, chce zająć się rosterem i tymi ludźmi w sposób, na który zasługują <cheer>.

DANIEL: Skończ już gadać, skończ udawać, że zależy Ci na tych ludziach, skończ udawać, że jesteś w stanie cokolwiek poświęcić bo jesteś mięczakiem, nie jesteś w stanie nic poświęcić bo nie masz nic.

JAKE: Wow. Mocne słowa, ale wiesz jest coś co mogę poświęcić, a Carnage zbliża się coraz większmi krokami, więc co powiesz na to? JA VS JAKAKOLWIEK TWOJA MASKOTKA W NO! HOLDS! BARRED! MATCHU! <POP>


<Motorhead - King of Kings>

>>> Na stage obok Daniela wychodzi Sergio, COO firmy.

JAKE: Wołał Cię tu ktoś?

>>> Sergio szepcze coś do ucha Daniela, po czym wychodzi.

DANIEL: Masz to co chcesz, na Carnage zmierzysz się No Holds Barred Matchu, jeśli wygrasz dostaniesz władzę na FightDown. 

JAKE: A gdzie haczyk?

DANIEL: Zmierzysz się z Sergio, jeśli przegrasz dołączasz do mnie i będziesz mnie słuchał.

JAKE: Masz to.

>>> Daniel uśmiecha się i wychodzi, Jake przy popie wychodzi przybijając “piątki”.

__________

RESISTANCE (SCOTT JACKVILLE & NICK JACKVILLE) /w CHRIS CARNEY vs NOUVEL & KELLAN ANDERSON


<Vastar - Ярость И Злоба>
<Three Days Grace - Bitter Taste>

>>> Czas na walkę wieczoru dzisiejszego Fightdown, a będzie to pojedynek tag teamowy! Na stage wychodzą członkowie Carney Club - Resistance, czyli Scott i Nick Jakckville'owie. Stają na rampie i wskazują w stronę, zza której wyszli... Chris Carney dumnie wychodzi zza minitronu, z pasem na barkach. Resistance po bokach wykonują swój charakterystyczny taunt, napinając mięśnie, a Magnificent Shooter wykonuje gest wystrzelenia pocisków w stronę ringu. Trójka idzie w stronę ringu, a fani skandują "Carney's on fire, whole roster is terrified... Nananananana!". Chris tylko uśmiecha się pod nosem i wchodzi do kwadratowego pierścienia.


<Killswitch Engage - This Fire Burns> 
<This Fire Burns as One>

>>> Czas na ich rywali, a oto pierwszy z nich. Zawodnik, który zmierzy się na Carnage z Chrisem Carneyem... w Steel Cage Matchu! Savior jako ostatni kieruje się do pola walki, wymienia się jeszcze spojrzeniami z Carneyem. Ten jednak opuszcza ring, najwyraźniej będzie się przyglądał walce.

<Gong!>

W ringu zaczynają Nouvel oraz Nick Jackville. Panowie wchodzą w zwarcie, Nick chce zapiąć Headlock lecz Nou z tego wychodzi i kiwa przecząco głową, jakby chciał powiedzieć "Nie tym razem, Nick." Cóż, czas na kolejny klincz wygrany przez The Special One, ten przerzuca sobie oponenta przez biodro i zapina Side Headlock, jednak The First Reason robi Kip-upa i wychodzi z tego cało. Członek Carney Clubu podnosi rękę do góry, czy to dobre rozwiązanie? Nou jest od niego silniejszy, może do jakiś chytry plan? Tak, gdy tylko Savior podniósł rękę zainkasował Gut Kicka w brzuch, po czym jeszcze całą serię Low Kicków zakończoną Swinging Reverse Neckbreakerem. Nick robi Tag ze Scottem i wspólnie Irish whipują rywala na liny, aby wykonać Double Clothesline. Scott dorzuca jeszcze Standing Moonsaulta, po którym czas na pierwszy pin, 1..... kick-out. Jackville podnosi przeciwnika, jednak ten niespodziewanie przepycha go do swojego narożnika, wyprowadzając serię Stompów. Zmiana z Kellanem, Irish Whip od Nou i świetny Pop-Up Samoan Drop! Big Dog wstaje, aby dorzucić jeszcze Leg Dropa po którym błyskawicznie przypina, 1..... kick-out, ale Nick zajrzał przez liny żeby móc przerwać liczenie. Anderson podnosi oponenta i posyła go w narożnik, wyprowadzając całą serię Corner Clothesline'ów... Czas na ten ostateczny, najmocniejszy, ale The Second Reason unika i biegnie do przeciwnego narożnika, odbija się od niego i robi Sick Kicka! Co za akcja, 1.....2... kick-out. Tag, Nick znów tym legalnym. Jego brat jeszcze zapina Wrist Locka, a sam Nick naskakuje na osłabianą rękę. The First Minus próbuje Alley Opp Facebustera, ale Kellan na to nie pozwala i Back Body Dropuje swojego rywala! Rusza na niego, gdy ten wstał, lecz nadziewa się na podcinkę po której przedstawiciel Carney Clubu zapina Crossface. The Juggernaut nie zamierza jednak odpuszczać, Nou go dopinguje, udaje mu się dotrzeć do lin. Sędzia dolicza do czterech, kiedy Jackville odpuszcza. Kellan czołga się do swojego narożnika, kiedy rywal podnosi go i częstuje Roundhouse Kickiem. Tag w Resistance, Nick i Scott umieszczają sobie Kellana na drugiej linie i aplikują mu wspólny Hangman DDT! Chris obserwuje całą sytuację i bije brawo swoim współpartnerom. The Second Minus pinuje, 1.....2.... kick-out! Czas na innego typu akcję, Underhook Suplex. Pierwsza próba - nieudana, druga próba - nieudana, w końcu to Anderson wyprowadza kilka Headbuttów, po których posyła rywala na liny, Big Boot! The Powerhouse pada zmęczony na matę, centymetr po centymetrze zbliża się do narożnika, w końcu robi zmianę z Nouvelem, w tym samym czasie Tag w Resistance! Nick nabiega, jednak zostaje powalony Springboard Clothesline'm. Irish whip do narożnika i High Knee, po którym Bulldog! The Special One sugeruje, że czas już ułożyć rywala do snu... wyniesienie, czy ujrzymy Subita Mors (GTS)? Nick spada jednak z barków i próbuje Pele Kicka. Nou łapie go jednak za nogę, po czym robi Double Underhook Backbreakera! Czas na Chicago Rules (Diving Elbow Drop), The Savior wspina się na narożnik lecz Scott odwraca uwagę sędziego, a w tym czasie Phenomenon Chris Carney zrzuca Nou z corneru tak, że ten ląduje na najbardziej bolesnym miejscu. Kellan wbiega do ringu i zwraca uwagę arbitrowi, ale ten pozostaje niewzruszony i każe wrócić Big Dogowi do swojego narożnika. W tym czasie Nick dochodzi do siebie, robi zmianę ze Scottem i wspólnie z nim wychodzi na narożnik, czy zobaczymy Double Superplex? Ooo tak! Czy to już koniec, 1.....2..... nie, Kellan interweniuje! Wyrzuca Nicka z ringu, temu jednak udaje się utrzymać na apronie, inkasuje jednak Superman Punch od Andersona! Scott stoi za The Powerhouse'm, gdy tylko ten się odwraca częstuje go Jackville's Idea (Stiff Kick)! Kellan wypada jednak z ringu, The Second Reason będzie próbował skakać na zdobywcę walizki FoF na pas World, rusza na liny jednak nie zauważył Nouvela który robi Kiss of Lucile (Tornado Kick)! Czas zakończyć tę walkę, wyniesienie pod Subita Mors (GTS)... nie nie nie, Chris Carney wbiega do ringu i atakuje The Special One! Sędzia przerywa walkę.
ZWYCIĘZCY: Nouvel & Kellan Anderson via DQ

The Phenomenal One kuca nad Nou, wyprowadzając mu całą serię ciosów... Resistance również pomagają Star of Eternity w okopywaniu Nouvela, ten jest bezsilny... Carney Club patrzą w górę, klatka zostaje opuszczona... Kellan wyciąga jednak spod ringu krzesełko i udaje mu się wejść do ringu, rusza na Jackville'ów... Chris nie ma zamiaru odpuszczać i rzuca się na Andersona z całą serią ciosów, przepycha go do narożnika jednakże Big Dog kontruje i teraz to CC jest w cornerze! Cała seria Turnbuckle Thurstów zakończona rzutem na stalową klatkę... nie nie, Magnificent Shooter próbuje opuścić klatkę górą, Nouvel mu to jednak uniemożliwia... Wynosi Chrisa na barki i aplikuje mu Subita Mors (GTS)! Resistance wstają, lecz inkasują Spear od Kellana! The Savior i The Juggernaut spoglądają na siebie, zbliżają się do siebie a między nimi leży złoto, MoW World Championship... Anderson podnosi je i pokazuje Nouvelowi... Ten jedynie z uśmiechem na twarzy poklepuje Kellana, życząc mu powodzenia na Carnage. Powerhouse wznosi pas, którego będzie posiadaczem jeśli pokona za dwa dni Carneya...

Takim oto akcentem kończymy dzisiejsze Fightdown, nie możemy się już doczekać pay-per-view! Do zobaczenia w niedzielę...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Comments System

Disqus Shortname